Warsztaty Zamkowe Fundacji Jagiellońskiej

14.06.2017, 07:16

Fundacja Jagiellońska zaprasza uczniów do wzięcia udziału w interdyscyplinarnym obozie naukowo - kulturalnym, który odbywać się będzie w dniach 3 - 6 lipca na zamku w Łańcucie. Uczestnictwo w Warsztatach Zamkowych jest bezpłatne, dzięki wsparciu Województwa Podkarpackiego.

Tygodniowy obóz wypełniony będzie warsztatami, które pozwolą na poszerzenie wiadomości i umiejętności każdego ciekawego i chłonnego wiedzy ucznia. Do wyboru będą zajęcia z historii, geografii, politologii, literatury oraz sztuki. Program obejmuje również spotkania z ludźmi kultury, zwiedzanie zamku oraz udział w specjalnie przygotowanych lekcjach muzealnych i koncertach muzyki klasycznej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.jagiellonska.org

Organizatorem obozu jest Fundacja Jagiellońska. W ciągu roku szkolnego Fundacja organizuje w Łańcucie bezpłatne warsztaty olimpijskie adresowane do uczniów podkarpackich gimnazjów oraz liceów. Absolwenci I edycji Warsztatów Zamkowych zdobyli olimpijskie laury i dostali się na prestiżowe kierunki na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach. Na podobne sukcesy, ale przede wszystkim na poszerzenie horyzontów i osobistą satysfakcję mogą liczyć wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w wakacyjnym obozie oraz całorocznych warsztatach.

Szczegółowych informacji na temat Warsztatów Zamkowych udzielają pracownicy sekretariatu naszej szkoły.