II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

29.05.2018, 05:46

Drużyna naszych piłkarzy osiągnęła wspaniały sukces zajmując I miejsce w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli.
Turniej zorganizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, odbył się na obiektach MOSiR-u w dniu 25.05.2018r.
W turnieju uczestniczyło 5 drużyn reprezentujących stalowowolskie szkoły ponadgimnazjalne oraz 1 drużyna gospodarzy. Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki dzięki uczestnictwu w zawodach tegorocznych maturzystów szkół, którzy na co dzień reprezentują barwy piłkarskich klubów ligowych naszego regionu. Drużyny podzielone były na 2 grupy, w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” i najlepsze z nich zagrały o 1 miejsce, a odpowiednio 2 o 3 miejsce, oraz 3 o 5 miejsce.
Po bardzo emocjonujących meczach grupowych i finałowych wyłoniony został zwycięzca całego turnieju, którym została drużyna Liceum Ogólnokształcącego im Komisji Edukacji Narodowej.
Końcowa klasyfikacja drużyn:
1. Liceum Ogólnokształcące im KEN
2. Centrum Edukacji Zawodowej
3. Samorządowe LO
4. Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Puchary dla najlepszych drużyn ufundowane zostały przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli.
Już w środę 30.05.2018r nasi piłkarze będą mieli szansę na powtórzenie wyniku. w Powiatowej Licealiadzie, która odbędzie się na boisku Zespołu Szkół Ponadgomnazjalnych nr 2.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.