KONKURS High School Business Challenge

13.12.2017, 10:32

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Biznesu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zapraszamy naszych uczniów P do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu drużynowego High School Business Challenge.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do uczniów, którzy pasjonują się szeroko pojętą tematyką ekonomii. Jest to pierwszy ogólnopolski konkurs oparty na formule case study.

Konkurs jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, a wsparcie merytoryczne zapewnia nam m. in. organizacja CIMA - The Chartered Institute of Management Accountants.

High School Business Challenge to prosta droga do atrakcyjnych nagród finansowych oraz materialnych o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych, a także zdobycia wiedzy z zakresu szeroko pojętej ekonomii.

Zapisy rozpoczęły się 11 grudnia i potrwają aż do 11 stycznia. W załączniku znajdą Państwo prezentację wraz z harmonogramem konkursu. Więcej szczegółów na stronie http://www.businesschallenge.pl oraz https://www.facebook.com/hsbcpoland/

W czwartek 21.12.2017 r. odbędzie się spotkanie z naszą absolwentką, obecnie studentką SGH - Anitą Karwowską, która przedstawi szczegóły konkursu.