Ogłoszenia

Ogłoszenia i komunikaty.

Internetowy informator dla kandydatów na studia

Data: 28.05.2010

Zachęcamy do odwiedzenia strony "Internetowy informator dla kandydatów na studia"
Internetowy informator dla kandydatów na studia emta.pl (http://emta.pl/) zawiera aktualne informacje o rekrutacji na studia w ponad 440 (czyli niemal wszystkich) polskich uczelniach.
Połączone są one aktywnymi odnośnikami z odpowiadającymi im tematycznie stronami internetowymi uczelni, dzięki czemu kandydaci na studia uzyskują bezpośredni dostęp do aktualnych, przygotowanych przez działy rekrutacji uczelni informacji.

Informacje zgrupowane są między innymi według:
- miasta studiów (np. studia w Rzeszowie oraz innych miastach woj. podkarpackiego) - http://emta.pl/?pid=studia_w_rzeszowie
- rodzaju uczelni (np. uniwersytety) - http://emta.pl/?pid=uniwersytety
- regionu (np. woj. podkarpackie) - http://emta.pl/?m=edu&a=firmlistup&svf=9

Pomóżmy Gorzycom

Data: 24.05.2010

Bardzo dziękujemy za już okazaną i stale okazywaną ofiarność, solidarność i pomoc powodzianom przebywającym na terenie Stalowej Woli.
Jednocześnie w odpowiedzi na apel dyrekcji szkoły w Gorzycach zwracamy się z gorąca prośbą o przekazywanie pomocy rzeczowej głównie w formie środków czystości (proszki, pasta do zębów, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia itp.), rękawic gumowych, łopat szczotek, worów na śmieci itp. Można też przekazywać pieniądze za które zakupimy w/w rzeczy. Wszystkie powyższe dary przekażemy bezpośrednio do szkoły w Gorzycach, gdzie przebywa duża liczba ewakuowanych powiodzian z terenów całkowicie zalanych przez wodę.

Dary można przynosić do sekretariatu naszej szkoły, a darowizny pieniężne będą zbierane do puszek podczas lekcji.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Finał XIII edycji Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej

Data: 24.05.2010

Informujemy, że finał XIII edycji Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej "Eutrapelia" JEST PRZENIESIONY ze względu na trudną sytuację związaną z powodzią w naszej diecezji sandomierskiej. Finał nie odbędzie się we wskazanym terminie - 25 maja 2010. Kolejny termin finału planowany jest na połowę czerwca. O szczegółach poinformujemy każdą szkołę i wszystkie osoby w dodatkowym komunikacie. Przepraszamy za te zmiany, liczymy na Państwa wyrozumiałość. Równocześnie, solidaryzując się z powodzianami prosimy o modlitwę i włączenie się do inicjatyw niosących pomoc powodzianom, naszym Braciom i Siostrom.

W imieniu Organizatorów i Patrona Festiwalu Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza - Ewa Sęk, dyrektor Festiwalu.

Informacja dla klasy 1a,1b,1f,1g

Data: 21.05.2010

Wyjście na występ zespołu tanecznego PASJA będzie 31 maja, a nie jak wcześniej informowaliśmy 24 maja.

Apel do Uczniów, Rodziców i Nauczycieli LO im. KEN.

Data: 20.05.2010

W związku z powodzią w naszym regionie ponownie bardzo proszę wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców o okazanie wsparcia i solidarności z uczniami pochodzącymi z zagrożonych terenów.
Powodzianie zostali zakwaterowani m.in. w Zespole Szkół nr 3 przy ulicy Polnej 15.
To do tej szkoły można bezpośrednio przynosić dary i ofiarować pomoc. Najbardziej potrzebne są poduszki, koce, bielizna oraz żywność (np. konserwy, pieczywo, płatki i słodycze dla dzieci). Dary można przynieść do naszej szkoły (do sekretariatu) i stąd zostaną dostarczone do ZS nr 3.

Bardzo dziękuję za okazaną dotychczas pomoc. Wiem, że naszych uczniów z terenów powodziowych przyjęły rodziny koleżanek i kolegów z klasy.
Jeżeli możemy w jakikolwiek sposób okazać solidarność z potrzebującymi, to zróbmy to!

DYREKTOR SZKOŁY
Mariusz Potasz

1 ... 96 97 98 99