Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY Z MATEMATYKI - dodatkowy termin

Data: 06.06.2017, Kategoria: Ogłoszenia

PRÓBNY EGZAMIN MATURALNY Z MATEMATYKI DLA KLAS II - TERMIN DODATKOWY

7 czerwca 2017 r. GODZ. 8:00

SALA 32

Lista uczniów TUTAJ

Wyniki pierwszego etapu V Powiatowego Konkursu "Krok w przyszłość"

Data: 05.06.2017, Kategoria: Konkursy

Decyzją Jury V Powiatowego Konkursu „ Krok w przyszłość” zorganizowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu stalowowolskiego, niżańskiego i tarnobrzeskiego do Finału zakwalifikowały się następujące osoby:
Stalowa Wola:

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego: Pamuła Agata
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego: Piotrowska Karolina,Kaczor Magdalena
  • Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im.Cypriana Kamila Norwida: Drozd Weronika, Słomianny Marcela, Lewandowska Julia
  • Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej: Borowiec Dominika, Sierpniak Kaja, Piekarz Paweł

Nisko:

  • Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego: Młynarska Martyna

Finał konkursu odbędzie się 07.06.2017r. od godz. 8.30 w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Stalowej Woli, ul. 1-go Sierpnia 26 b.
Wszystkich uczestników konkursu zapraszam na podsumowanie finału i wręczenie nagród o godz. 12.00 (nagrody przewidziane są dla każdej osoby -do odebrania tylko w czasie uroczystości podsumowania konkursu).
Finalistom i uczestnikom serdecznie gratuluję .

Organizator konkursu
Elżbieta Komsa

Kolejna Noc Filmowa

Data: 04.06.2017, Kategoria: Ogłoszenia

Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły na kolejną Noc Filmową, tym razem pod hasłem "Człowiek i sztuka".

Odbędzie się ona w piątek, 9 czerwca, zaczynamy o godzinie 18:00 a kończymy około 2:00.

Wstęp możliwy za okazaniem wejściówki otrzymanej w szkole. Taką wejściówkę zapewnia tylko i wyłącznie pisemna zgoda rodzica (formularz zgody dostępny u pani E. Wołoszynek, K. Dąbek lub w sekretariacie) złożona na ręce organizatora do środy 6 czerwca.

Filmy, które będą wyświetlane podczas Nocy Filmowej:

1) "Historia kina w Popielawach", reż. J. J. Kolski

2) "Mój Nikifor", reż. K. Krauze

3) "Wojaczek", reż. L. Majewski

(wszystkie filmy z pakietu Filmoteki Szkolnej)

Więcej informacji udzielają organizatorzy - Edyta Wołoszynek i Katarzyna Dąbek

WIADOMOŚĆ DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW

Data: 01.06.2017, Kategoria: Ogłoszenia

scr

Drodzy abiturienci,
informujemy, że w "Salonie Foto" Bogusław Kwieciński można kupić tegoroczne pamiątkowe zdjęcie maturzystów wykonane w dniu zakończenia nauki.

"Salon Foto" Bogusław Kwieciński
ul. Okulickiego 70
Stalowa Wola

I i II miejsce naszych uczennic w Konkursie

Data: 01.06.2017, Kategoria: Konkursy

scr

Z ogromną przyjemnością dzielimy się informacją o sukcesie naszych uczennic w X edycji Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta „ Bezpieczny budżet”. Nasza uczennica Paulina Janiszewska klasy II A zajęła I miejsce, a jej koleżanka Maria Dycha - II miejsce!

Nauczycielką uczennic jest p. Elżbieta Komsa.

Serdecznie gratulujemy

Próbna matura z matematyki dla klas drugich

Data: 31.05.2017, Kategoria: Matury

W piątek 02.06.2017 r. w naszej szkole, od godz. 8.00 do 9.30, odbędzie się obowiązkowa próbna matura z matematyki na poziomie podstawowym dla klas drugich.
Uczniowie powinni wziąć ze sobą kalkulator prosty, cyrkiel i linijkę.

Uczniowie pierwszą lekcję o 7.10 oraz pozostałe lekcje będą realizować wg podziału godzin.

Listy sal z uczniami są opublikowane na naszej stronie internetowej TUTAJ

Piłkarskie Złotka.

Data: 31.05.2017, Kategoria: Aktualności sportowe

W dniu 30.05.17 odbyła się Powiatowa Licealiada Piłki Nożnej Dziewcząt w ZSP nr 2 w Stalowej Woli. W turnieju wzięło udział 6 zespołów z powiatu stalowowolskiego, turniej rozgrywany był dwuetapowo: faza grupowa oraz pucharowa.W finale nasze dziewczęta pokonały ZSP nr 1 3:0. W całym turnieju pokazały się z bardzo dobrej strony, a efektem tej gry jest zwycięstwo.Przedstawiam skład drużyny:Magdalena Janik 1b,Aleksandra Olech 1b,Weronika Kobylarz1g, Klaudia Kolano 2b,Oliwia Zbęk2e,Kinga Moskal2g,Aleksandra Rusin2h,Dominika Pasiak2h,Klaudia Swiercz2h,Oliwia Mączka2d.
26.05.17r. na stadionie MOSiR w Stalowej Woli chłopcy rywalizowali w turnieju piłki nożnej o Puchar Prezydenta Miasta. W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Fazę grupową zakończyliśmy na pierwszym miejscu, niestety w fazie pucharowej zabrakło trochę szczęścia i w rezultacie po zaciętej walce zajęliśmy czwartą lokatę. W turnieju reprezentowali nas: Maciej Swat 1a, Maciej Nazimek 1e,Maciej Szwedo 1e,Norbert Siek 1e, Adrian Jachim 1i,Sebastian Bajek 2a,Konrad Hejnasz2i,Dawid Partyka 2i.
Sportowcom gratulujemy!!!

EUTRAPELIA 2017

Data: 29.05.2017, Kategoria: Wydarzenia

XX edycja Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej

EUTRAPELIA 2017

24 maja zawitała do naszego liceum Kapituła Eutrapelii w osobie pani Alicji Szewczyk (kordynator Festiwalu) i ks. Bogdana Krempy (dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego w Sandomierzu). W obecności uczniów klas 1e, 1f i 2a zaprezentowany został program slowno - muzyczny pt. „Idźcie i głoście Miłość”. Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów kl. 2i, 1a oraz chór szkolny pod kierunkiem pani Jolanty Kawy. Scenariusz i reżyseria: Wiktoria Masłowska z kl. 2i, pani Sylwia Węglińska.; współpraca ks. Maciej Charabin i ks. Zbigniew Pustuła.
Eutrapelia w naszej szkole łączą się od lat z udziałem uczniów z Zespołu Szkół Nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli, którzy w tym roku zaprezentowali wiersz ks. Jana Twardowskiego, piosenkę i taniec do utworu „Niech nie mówią, że to nie jest miłość” wykonanego przez nasz chór. Uczniowie ze szkoły specjalnej zostali przygotowani przez nauczycieli: Agatę Urbaś i Ewę Węglińską.
Dodatkowy nastrój Eutrapelii tworzyła scenografia. Aktorzy, jak i widzowie mogli zasiąść przy stolikach kawiarnianych, na których był przygotowany poczęstunek dla ciała – słodycze, i poczęstunek dla ducha – książki i cytaty o miłości.
Finał Eutrapelii odbędzie się 8 czerwca w Sandomierzu.

Program pomocy wybitnie zdolnym uczniom

Data: 26.05.2017, Kategoria: Ogłoszenia

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci oferuje w swoim programie pomoc merytoryczną wybitnie zdolnym uczniom. Daje wybranym uczniom możliwość nieodpłatnego udziału w zajęciach przygotowanych i prowadzonych specjalnie dla nich przez pracowników najlepszych polskich uniwersytetów i placówek Polskiej Akademii Nauk. Warsztaty, obozy, seminaria, staże badawcze organizowane przez Fundusz dają szansę kontaktu z wybitnymi przedstawicielami różnych dziedzin wiedzy oraz samodzielnej pracy nad wybranymi problemami badawczymi z wykorzystaniem nowoczesnych metod i sprzętu laboratoryjnego.

Program jest adresowany do tych uczniów, którzy pragną rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a w szkole i najbliższym otoczeniu nie znajdują wyzwań na miarę swoich możliwości. Podczas kwalifikacji Fundusz bierze pod uwagę przede wszystkim wyniki własnej pracy uczniów (w tym prace badawcze, opisy eksperymentów lub rozwiązania zadań, próby literackie itp.), a także osiągnięcia w konkursach i olimpiadach (choć ich posiadanie nie jest warunkiem koniecznym).

Rekrutacja 2017 - wnioski o pomoc Funduszu można składać on - line do końca czerwca. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Funduszu www.fundusz.org lub w poradniku on - line www.fundusz.org/rekrutacja

OSTATNIE SPOTKANIE UCZESTNIKÓW WYCIECZKI DO WIEDNIA

Data: 25.05.2017, Kategoria: Ogłoszenia

Jutro (26.05.2017 r.) na długiej przerwie w sali nr 31 odbędzie się spotkanie uczestników wycieczki do Wiednia.

1 2 3 4 5 ... 202