Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Próbna matura – poziom podstawowy dla II klas

Data: 24.05.2016, Kategoria: Matury

Przypominamy, że w PONIEDZIAŁEK 30.05.2016 r. od godz. 7.10 do 9.40 odbędzie się w naszej szkole Próbna matura z matematyki – matura poziom podstawowy dla uczniów klas drugich.
Szczegóły organizacji TUTAJ

27 maja 2016 r. dniem wolnym

Data: 24.05.2016, Kategoria: Ogłoszenia

Przypominamy, że 27 maja 2016 r.(piątek)będzie dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w zamian za pracującą sobotę w dniu 4 czerwca 2016 r.

Kangur Matematyczny 2016

Data: 20.05.2016, Kategoria: Konkursy

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 11 naszych uczniów zostało wyróżnionych w konkursie Kangur Matematyczny 2016.

W kategorii Junior - klasa I liceum wyróżnienie otrzymali:
Wojciech Habigier, Jakub Stec, Piotr Godula, Wojciech Korniak i Greta Steć z klasy 1a.

W kategorii Student - klasa II liceum wyróżnienie otrzymali:
Piotr Wiącek (klasa 2a), Mateusz Wieczorek(klasa 2c) i Agnieszka Dubiel(klasa 2a).

W kategorii Student - klasa III liceum wyróżnienie otrzymali:
Paweł Kluk, Tomasz Łobodziec i Mikołaj Jarosz z klasy 3a.

Nauczycielami matematyki w/w uczniów są Waldemar Rożek i Stanisław Ordon.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Miejsca zdawania pisemnych egzaminów (w czerwcu)

Data: 20.05.2016, Kategoria: Matury

Prosimy absolwentów, którzy będą zdawali egzamin maturalny w dodatkowym terminie o zapoznanie się z informacją Miejsca zdawania pisemnych egzaminów maturalnych w terminie dodatkowym

Egzamin maturalny - egzamin z informatyki (nowy egzamin)

Data: 20.05.2016, Kategoria: Matury

Prosimy absolwentów, którzy zdawali egzamin maturalny z informatyki o zapoznanie się z informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjne:

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 18 maja 2016 r. w związku z zadaniem 6.2. na egzaminie maturalnym z informatyki w „nowej” formule, przeprowadzonym 17 maja br.

Próbna matura – matura poziom podstawowy dla II klas

Data: 19.05.2016, Kategoria: Matury

W PONIEDZIAŁEK 30.05.2016 r. od godz. 7.10 do 9.40 odbędzie się w naszej szkole Próbna matura z matematyki – matura poziom podstawowy dla uczniów klas drugich.
Szczegóły organizacji TUTAJ

27 maja 2016 r. dniem wolnym

Data: 19.05.2016, Kategoria: Ogłoszenia

Informujemy, że 27 maja 2016 r.(piątek)będzie dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w zamian za pracującą sobotę w dniu 4 czerwca 2016 r.

Nasi na podium w crossie rowerowym !

Data: 15.05.2016, Kategoria: Aktualności sportowe

Podium naszych uczniów w rajdzie rowerowym!!
Stalowowolski Rowerowy Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta
już po raz jedenasty znalazł się w programie Dni Stalowej Woli. Organizatorem Crossu był Urząd Miasta Stalowa Wola, współorganizatorami: wieloletni uczestnik Crossu Andrzej Sobiło, stalowowolskie Bractwo Turystyczne ”Łazik” oraz Nadleśnictwo Rozwadów. Po raz pierwszy organizatorzy zaprosili do współpracy firmę TIMEKEEPER, która zajmuje się elektronicznym pomiarem czasu na zawodach sportowych. W tym roku wystartowało 97 zawodników.
Wśród wszystkich miłośników kolarstwa górskiego nie zabrakło uczniów naszego liceum. W tym roku naszym reprezentantom po raz kolejny udało się stanąć na podium tej imprezy. W kategorii do 18lat na dystansie 20km udział wzięło trzech naszych uczniów, którzy uplasowali się na odpowiednich miejscach:
Rafał Nita IB – I miejsce czas: 0:50:11,49
Michał Orłowski IIB – II miejsce czas: 0:50:45,38
Marcel Wołoszyn IB – V miejsce czas: 0:57:38.93

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sportowej walki i życzymy dalszych sukcesów !!!

Brąz sztafet pływackich !

Data: 13.05.2016, Kategoria: Aktualności sportowe

Drużyna pływacka LOKEN odniosła sukces, zajmując w Finale Wojewódzkim III-miejsce w wyścigach sztafetowych dziewcząt jak i chłopców.

Sztafeta dziewcząt na dystansie 6x50m stylem dowolnym, z czasem 3 min. 22 sek. zajęła III miejsce.
Chłopcy w sztafecie na tym samym dystansie, uplasowali się także na III pozycji z czasem 2 min. 51 sek.

Skład żeńskiej sztafety: Monika Hałaj-2a, Joanna Brezdeń-2f, Aga Borowiec-3g, Karolina Nieznańska-2h, Ola Rybak i Anna Słowik-2e.
Sztafeta chłopców: Arek Błądek-3b, Michał Bambuch-2f, Marcin Brzóska-2b, Krzysiek Brzóska-3a, Bartek Koptyra-2a, Wawro Wojtek-2h.

Nasi reprezentanci uplasowali się na czołowych miejscach w województwie również w startach indywidualnych.

Indywidualnie: Monika Hałaj - III miejsce w stylu dowolnym(30,34 s), Ola Rybak - II miejsce w stylu motylkowym (31,66), Joanna Brezdeń - VIII miejsce w stylu grzbietowym (38,78), Arek Błądek - IV miejsce w stylu grzbietowym (31,25), Wojtek Wawro - II miejsce w stylu klasycznym(32,25) .
Opiekunem drużyny był p. Damian Babicki

Gratulujemy sukcesów pływakom w tym roku szkolnym !

Organizacja pracy szkoły w dniach 4-6 maja 2016

Data: 02.05.2016, Kategoria: Ogłoszenia

Dni od 4 do 6 maja 2016 r. są dla uczniów klas pierwszych i drugich dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
W tych dniach odbędą się egzaminy maturalne z j.polskiego, j. angielskiego i matematyki w części pisemnej.

1 2 3 4 ... 181