Olimpiady

ROK SZKOLNY 2015/2016 – sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych ZOBACZ TUTAJ



ROK SZKOLNY 2016/2017 – sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych ZOBACZ TUTAJ



ROK SZKOLNY 2017/2018 – sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych ZOBACZ TUTAJ



ROK SZKOLNY 2018/2019 – sukcesy uczniów :



OLIMPIADA Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
22.11.2018 r.
Miło nam poinformować, ze czterech naszych uczniów:
Kacper Wierzbicki z klasy II d
Bartłomiej Kamiński z klasy III i
Karol Jaszczur z klasy II d
Jakub Hajduk z klasy II d
zakwalifikowało się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Nauczycielką w/w uczniów jest Pani Małgorzata Bieniek.



OLIMPIADA Wiedzy o Państwie i Prawie

Do okręgowego etapu zakwalifikowali się:
Bartłomiej Kamiński 3i
Jakub Hajduk 2d
Hubert Stępień 3i
Nauczycielką w/w uczniów jest Pani Małgorzata Bieniek.



OLIMPIADA HISTORYCZNA

Do okręgowego etapu zakwalifikowali się:
Bartłomiej Kamiński z klasy III i
Piotr Polanowski z klasy III d
Pawusiak Daria z klasy II i
Wierzbicki Marcel z klasy II d
Jaszczur Karol z klasy II d
Jakub Hajduk z klasy II d

Nauczycielką olimpijczyków jest p. Ludmiła Drożewska.



OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

07.01.2019
Uczniowie Regina Otto z klasy III d, Wojciech Cetnarski z klasy III c, Albert Piątkowski z klasy III c zostali zakwalifikowani do eliminacji okręgowych Olimpiady Artystycznej 2018/19 (sekcja - historia sztuki ), które odbędą się 11 lutego w Instytucie Historii Sztuki UJ w Krakowie.
Nauczycielką wymienionych uczniów jest p.Jolanta Kawa.



OLIMPIADA O DIAMENTOWY INDEKS AGH - GEOGRAFIA Z ELEMENTAMI GEOLOGII

W roku akademickim 2018/2019 z przedmiotu geografia z elementami geologii do drugiego etapu Olimpiady zostało dopuszczonych 3 uczniów naszej szkoły. Są to uczniowie p.Beaty Gazdy:

Łukanty Angelika klasa 1 a
Sudoł Przemysław klasa 2 b
Zygmunt Mateusz klasa 2 b



OLIMPIADA O DIAMENTOWY INDEKS AGH - MATEMATYKA

07.01.2019 r.
Miło mam poinformować, że wśród zakwalifikowanych do drugiego etapu XII Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu MATEMATYKA znalazł się uczeń p. Wojciecha Pamuły - Karol Jaszczu z klasy 2d (matematyczno - historycznej).



OLIMPIADA O DIAMENTOWY INDEKS AGH - FIZYKA

07.01.2019
Z radością informujemy, że aż dwudziestu czterech uczniów zakwalifikowało się do drugiego etapu XII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2018/2019 z przedmiotu fizyka.

Są to uczniowie:
Klasa 2 a
Karkoszka Paulina
Nieradka Aleksandra
Pęczek Katarzyna
Kuś Wojciech
Kupiec Albert
Kołosiński Jakub
Rzekęć Bartłomiej
Cholewiński Jakub
Nicałek Dominik

Klasa 2 c
Witkowska Martyna
Wildanger Michał
Bucior Sebastian
Basak Aleksander
Moskal Radosław

Klasa 2 f
Kaczor Zuzanna

Klasa 3 a
Weronika Biszczat
Pater Agata
Beszczyński Damian
Gajda Wojciech
Bzdoń Michał
Habigier Miłosz

Klasa 3 c
Zadrużniak Natalia
Tofilski Krzysztof
Gortych Damian

Nauczycielkami w/w uczniów są p.Jolanta Wołcz i Lidia Panas-Pawłowska.



OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

21.11.2018 r.
Z przyjemnością informujemy, że Wojciech Gajda uczeń klasy III a zakwalifikował się do eliminacji okręgowych Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Nauczycielką ucznia jest Pani Jolanta Wołcz.



OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

30.11.2018 r.
Z przyjemnością informujemy, że Karol Jaszczur uczeń klasy II d zakwalifikował się do eliminacji okręgowych 42. Olimpiady Języka Niemieckiego.

Nauczycielką Karola jest p.Barbara Muciek.



OLIMPIADA FIZYCZNA

19.12.2019 r.
Z przyjemnością informujemy, że następujący uczniowie naszej szkoły: Paulina Karkoszka z klasy II a, Wojciech Gajda z klasy III a i Damian Beszczyński z klasy III a zakwalifikowali się do drugiego etapu 68. Olimpiady Fizycznej. Drugi etap odbędzie się 13.01.2019 r. w Rzeszowie.

Nauczycielką w/w uczniów jest Pani Jolanta Wołcz.



OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

07.01.2019 r.
Z ogromną dumą informujemy, że nasz uczeń Damian Beszczyński z klasy 3a został zakwalifikowany jako jeden z 67 uczniów w Polsce do drugiego etapu Olimpiady Astronomicznej.
Damian jest uczniem p. Jolanty Wołcz i jako kolejny po dziesięciu latach przerwy w sukcesach naszych uczniów dołączył do grona naszych uczniów odnoszących sukcesy w prestiżowej Olimpiadzie Astronomicznej.



OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

12.12.2018 r.
W zawodach okręgowych II etapu XLV Olimpiady Geograficznej – naszą szkołę będzie reprezentowało aż 11 uczniów na 50 zakwalifikowanych w okręgu rzeszowskim. Są to:
Ewa Miazga i Angelika Łukanty z klasy 1a
Izabela Gajda z klasy 1e
Katarzyna Karnat z klasy 3a
Karolina Pawłowska z klasy 2d
Katarzyna Dubiel i Patrycja Kudyba z klasy 2e
Kamil Źródłowski, Jakub Kołosiński, Adam Tyszko z klasy 2a
Przemysław Sudoł z klasy 2b.

Nauczycielkami uczniów są Jolanta Biłogras i Beata Gazda



OLIMPIADA CHEMICZNA

14.11.2018 r.
Miło nam poinformować o tegorocznych sukcesach naszych uczniów w kolejnych edycjach olimpiad przedmiotowych.
Znamy już wyniki kwalifikacji do okręgowej Olimpiady Chemicznej! Czterech naszych uczniów:
Sara Steć z klasy 2f
Agata Bieleń z klasy 3g
Piotr Dryżałowski z klasy 2f
Paweł Drzymała z klasy 3g
zostało zakwalifikowanych do I etapu okręgowej Olimpiady Chemicznej.

Nauczycielem w/w uczniów jest Maciej Biłogras



OLIMPIADA BIOLOGICZNA



Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

OLIMPIADA WIEDZY o ŻYWIENIU i ŻYWNOŚCI

20.11.2018 r.
Miło nam poinformować, że Aleksandra Śnios z klasy I f i Kacper Michalski z klasy III g zakwalifikowali się do etapu okręgowego olimpiady.

Nauczycielami uczniów są Wiesław Mazurkiewicz i Bożena Gajda.



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA CYFROWA

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI




KONKURS BIBLIJNY



Olimpiady Teologii Katolickiej

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

PODKARPACKI KONKURS MATEMATYCZNY

MIĘDZYNARODOWYM KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY


OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY POSZUKIWANIE TALENTÓW

POLSKO-UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY


OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI