Olimpiady

ROK SZKOLNY 2015/2016 – sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych ZOBACZ TUTAJ



ROK SZKOLNY 2016/2017 – sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych ZOBACZ TUTAJ



ROK SZKOLNY 2017/2018 – sukcesy uczniów :


OLIMPIADA Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
24.11.2017 r.
Z radością informujemy, że w tym roku szkolnym dwóch naszych uczniów zostało zakwalifikowanych do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Są to:
Karol Jaszczur z klasy 1d
Ernest Zabłotni z klasy 3 d
.

Nauczycielkami w/w uczniów są p. Anna Parysz, p. Małgorzata Bieniek i p. L.Drożewska.



OLIMPIADA ARTYSTYCZNA
Bartłomiej Brzozowski z klasy 3i został zakwalifikowany do eliminacji okręgowych w sekcji historii sztuki.
Magdalena Cichoń z klasy 3g, Sara Steć i Martyna Rusin z klasy z klasy 1f zakwalifikowany do eliminacji okręgowych w sekcji historii muzyki

Nauczycielką Bartka jest p. Jolanta Kawa



OLIMPIADA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

Z radością informujemy, że do II etapu XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2017/2018 z przedmiotu geografia z elementami geologii zostało dopuszczonych aż 15 uczniów naszej szkoły. Są to uczniowie p.Beaty Gazdy i p. Jolanty Biłogras:
z klasy 3e: Samuet Turosz, Adam Romerowicz, Dorota Skrzeszewska, Wiktor Kunelski, Kaja Sierpniak;
z klasy 3a: Piotr Godula;
z klasy 2e: Mikołaj Łata, Mateusz Mazur, Anna Żyrek, Michał Kutyła;
z klasy 2a: Anna Kaplita, Wojciech Gajda;
z klasy 2g: Agata Bieleń;
Z KLASY 1 b: rzemysław Sudoł;
Z KLASY 1d: Karol Jaszczur.

Na stronie internetowej AGH ogłoszono wyniki I etapu XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH".
Z dumą informujemy, że wśród zakwalifikowanych jest aż 13 uczniów z przedmiotu fizyka.

Są to uczniowie
z klasy 3a: Dagmara Czarnota, Patryk Dubiel, Jakub Adamczyk, Wojciech Korniak, Wojciech Habigier;
z klasy 3b: Mateusz Mastalerczyk, Jakub Kusiński, Krystian Byczyński;
z klasy 2a: Anna Kaplita, Weronika Biszczat, Mikołaj Markocki, Wojciech Gajda, Damian Beszczyński.

Nauczycielką w/w uczniów jest p.Jolanta Wołcz.



OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ
Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie: Agata Bieleń z klasy 2g i Wojciech Gajda z klasy 2a zostali zakwalifikowani do okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej.
Opiekunem naukowym w/w uczniów jest p. Jolanta Wołcz

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Z przyjemnością informujemy, że 4 uczniów naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do okręgowego etapu 41. Olimpiady Języka Niemieckiego. Są to:

1. WOJCIECH HABIGIER z klasy III a
2. SEBASTIAN PACOŃ z klasy III c
3. MATEUSZ BARTMAN z klasy III c
4. KAROL JASZCZUR z klasy I d

Nauczycielkami w/w uczniów są Irena Oleś, Bogusława Gorczyca i Barbara Muciek.



OLIMPIADA FIZYCZNA

Z dumą informujemy, że nasz uczeń Patryk Dubiel z klasy 3A przeszedł do kolejnego etapu 67. Olimpiady Fizycznej. Już 14 stycznia 2018 r. Patryk przystąpi do rozwiązywania zadań części teoretycznej okręgowej olimpiady.

Nauczycielką Patryka jest pani Jolanta Wołcz.



OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY POSZUKIWANIE TALENTÓW



POLSKO-UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA CYFROWA

Z radością informujemy, że do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Cyfrowej zostali zakwalifikowani nasi uczniowie: Michał Gorczyca i Sebastian Pacoń z klasy 3C oraz Jan Pawłowski z klasy 2C.

Nauczycielem jest pan Andrzej Wnuk



OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
Z przyjemnością informujemy, że wszyscy nasi uczniowie biorący udział w eliminacjach do okręgowej Olimpiady Geograficznej zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu.

W etapie okręgowym weźmie udział 12 naszych uczniów. Są to uczniowie:
GODULA PIOTR z klasy 3a
JASZCZUR KAROL z klasy 1d
KARNAT KATARZYNA z klasy 2a
KOŁOSIŃSKI JAKUB z klasy 1a
ŁATA MIKOŁAJ z klasy 2e
MADEJ MARCELINA z klasy 2e
PAWŁOWSKA KAROLINA z klasy 1d
ROMEROWICZ ADAM z klasy 3e
SUDOŁ PRZEMYSŁAW z klasy 1b
TUROSZ SAMUEL z klasy 3e
TYSZKO ADAM z klasy 1a
ŹRÓDŁOWSKI KAMIL z klasy 1f

Nauczycielkami w/w uczniów są Jolanta Biłogras i Beata Gazda


XV OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI



OLIMPIADA CHEMICZNA
24.11.2017 r.
Z przyjemnością informujemy, że czterech naszych uczniów zakwalifikowało się do 64 Olimpiady Chemicznej:
Grzegorz Burak i Kacper Szeląg z klasy 3h
oraz Paweł Drzymała z klasy 2g
i Michał Ciołkosz z klasy 3g.

Nauczycielami w/w/uczniów są p.Maciej Biłogras i p. Grażyna Świderska.

20.12.2017 r.
Z nieukrywaną radością mamy przyjemność poinformować o sukcesie w tegorocznej Olimpiadzie Chemicznej naszego ucznia Michała Ciołkosza z klasy 3g (biol-chem-mat).
Michał Ciołkosz został zakwalifikowany do kolejnej części etapu okręgowego Olimpiady.

Nauczycielką naszego olimpijczyka jest pani Grażyna Świderska



OLIMPIADA BIOLOGICZNA

KGOB ogłosił 30.10.2017 r. wyniki zawodów szkolnych 47 Olimpiady Biologicznej.

Z dumą informujemy, że dwóch naszych uczniów: Krystian Wdowiak i Mikołaj Kępa z klasy 3g zakwalifikowało się do etapu okręgowego 47 Olimpiady Biologicznej.

Egzamin pisemny zawodów II stopnia odbędzie się 20 stycznia 2018r.

Nauczycielem Krystiana i Mikołaja jest p. Wiesław Mazurkiewicz.



Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Z radością informujemy, że Aleksander Woźniak z klasy 1d oraz Patrycja Zwolak z klasy 1i zakwalifikowali się do II etapu (okręgowego)Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Nauczycielką w/w uczniów jest p. Jolanta Kawa



XXI OLIMPIADA WIEDZY o ŻYWIENIU i ŻYWNOŚCI
16.11.2017 r.
Miło nam poinformować, że do eliminacji okręgowych Olimpiady o Żywieniu i Żywności zakwalifikowali się Łukasz Wyjadłowski z klasy III g i Daniel Szpyt z klasy II f.

Nauczycielami uczniów są pan Wiesław Mazurkiewicz i pani Bożena Gajda.



OLIMPIADA Wiedzy o Państwie i Prawie

Miło nam poinformować,że trzech naszych uczniów zostało zakwalifikowanych do okręgowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie. Są to :
Bartosz Jakubiec z klasy 3a
Wiktoria Słomska z klasy 3d
Radosław Czaja z klasy 3d

Nauczycielkami olimpijczyków jest p. Małgorzata Bieniek i Ludmiła Drożewska.



OLIMPIADA HISTORYCZNA

Do okręgowego etapu zakwalifikowali się:
Damian Beszczyński z klasy 2a
Bartosz Jakubiec z klasy 3a
Ernest Zabłocki z klasy 3d
Kacper Szeląg z klasy 3h
Patrycja Sudoł z klasy 3i
Nauczycielką olimpijczyków jest p. Ludmiła Drożewska.



OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Z radością informujemy, że Aleksandra Galek z klasy II i zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Nauczycielką Oli jest P. Ewa Wierzbicka.


OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH



OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Lista uczestników, którzy na podstawie szacunkowych progów punktowych zakwalifikowali się do etapu okręgowego XIII Olimpiady Przedsiębiorczości.- Katarzyna Porębska 3a
- Dagmara Czarnota 3a
- Patryk Dubiel 3a
- Albert Kupiec 1a


KONKURS BIBLIJNY

Olimpiady Teologii Katolickiej

Miło nam poinformować, że najlepsze wyniki w Olimpiadzie Teologii Katolickiej:
Dominika Bąk z klasy 2f
Paulina Karkoszka z klasy 1f
Mikołaj Wójtowicz z klasy 1d
Sara Steć z klasy 1f
Lidia Kulig z klasy 1f



OLIMPIADA MATEMATYCZNA



OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

PODKARPACKI KONKURS MATEMATYCZNY

MIĘDZYNARODOWYM KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2017