Konkursy

Informacje o konkursach i olimpiadach.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Data: 22.01.2010

Dnia 11 stycznia 2010r.w naszej szkole odbyły się eliminacje I etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, do których przystąpiło 13-tu uczniów klas drugich.
Do II etapu OWE przeszła Katarzyna Gietka z klasy II F -gratulacje!!!! Życzę dalszych sukcesów!
W. Mazurkiewicz

Konkurs Teatrów Obcojęzycznych

Data: 22.01.2010

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza uczniów do udziału w VII edycji Konkursu Teatrów Obcojęzycznych "Na Scenę!" 2010, który odbędzie się 23.03.2010 r. w TDK.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.tdk.tarnobrzeg.pl

Sukcesy polonistyczne

Data: 21.01.2010

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że uczennice z naszej szkoły, tj. Monika Łysikowska z kl. I i, Karolina Kowalczyk z kl. III c oraz Joanna Błądek z kl. III i zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

E. Drobny
E. Wierzbicka

Konkurs o Indeks

Data: 20.01.2010

Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera ogłasza Konkurs o Indeks.

Regulamin o konkursie znajduje się na stronie internetowej: www.wse.krakow.pl

Sukcesy naszych uczniów

Data: 18.01.2010

9 i 14 stycznia uczniowie naszej szkoły: Klaudia Widomska - 3h, Patryk Wrażeń - 2d, Szymon Mazurkiewicz i Arkadiusz Rycerz - 1d, wzięli udział w okręgowej Olimpiadzie Historycznej.

Z dumą informujemy, że Patryk Wrażeń weźmie udział w Olimpiadzie Historycznej na szczeblu Centralnym.

Gratulujemy udanego udziału w olimpiadzie okręgowej, a za Patryka trzymamy kciuki!

8 stycznia Maciej Mazoń z klasy 1d wziął udział w Konkursie "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"" i zakwalifikował się do III etapu, który odbędzie się 19.03.2010 r.

15 stycznia 5 uczniów naszej szkoły - Kornelia Kozioł - 3b, Katarzyna Wołoszyn - 3d, Małgorzata Szydło - 3d, Anna Rumanek - 2d i Szymon Mazurkiewicz - 1d, wzięli udział w I etapie okręgowej Olimpiady o Prawach Człowieka.
Czekamy na wyniki. Liczymy na sukces!

23 stycznia uczniowie klasy 3d - Katarzyna Wołoszyn i Mateusz Czerepak wezmą udział w okręgowej Olimpiadzie Wiedzy oo Społeczeństwie.
Trzymamy kciuki.

L. Drożewska
M. Bieniek

Konkurs

Data: 14.01.2010

Klasa II d i Pani Aneta Furman organizują konkurs "Yellow Wall No More!" na projekt malowidła ściennego w sali 42 o tematyce związanej z Wielką Brytanią i/lub USA. Wielkość ściany do pomalowania - długość 305 cm i wysokość 245 cm.

Prosimy o projekty w kolorze, w proporcjonalnych wymiarach (od rozmiaru A3 odciąć 4 cm z długości).

Prace składamy do dnia 05.02.2010 r. na ręce przewodniczącego szkoły Maćka Wojcieszyna lub Pani Anety Furman.

Najlepszy projekt zostanie przeniesiony na ścianę.

Autor zwycięskiego projektu może wziąć udział w pracach wykonawczych i czeka go sympatyczna nagroda - niespodzianka.

"Poznajemy Ojcowiznę""

Data: 14.01.2010

Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli zaprasza uczniów do udziału w XVII Wojewódzkim Młodzieżowym Konkursie "Poznajemy Ojcowiznę".

Regulamin konkursu znajduje się na stronach internetowych: www.pttk.rzeszow.pl
www.ptsm-matecznik.pl
www.ptsmkrosno.republika.pl

"Zobaczyć Matematykę"

Data: 12.01.2010

Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego wspólnie z Województwem Małopolskim organizuje kolejną edycję konkursu na najlepszy projekt promujący matematykę przy pomocy metod komputerowych "Zobaczyć Matematykę".

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich i jest szeroko dostępny ze względu na wymóg korzystania z niekomercyjnego oprogramowania.

Olimpiada Języka Francuskiego

Data: 10.12.2009

Konkurs na zorganizowanie Olimpiady Języka Francuskiego, ogłoszony przez MEN, został rozstrzygnięty na korzyść komitetu stworzonego z inicjatywy PROF - EUROPE - Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce.

Warunkiem udziału szkoły w Olimpiadzie Języka Francuskiego jest rejestracja poprzez stronę internetową Olimpiady: http://www.ojf.org.pl

Na w/w stronie znajdują sie informacje dotyczące regulaminu, zgłoszenia udziału (do dnia 12 grudnia), harmonogram programu i wymagań na wszystkich etapach.

Olimpiada Teologiczna

Data: 09.12.2009

WYNIKI XX OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

etap szkolny

I miejsce (ex aequo) Aleksandra Anielska, kl. III e - 46 p.
I miejsce (ex aequo) Tomasz Bełz, kl. III g - 46 p.
III miejsce Monika Mierzwa, kl. I f - 44 p.

G R A T U L U J E M Y !

Do etapu diecezjalnego OTK, który odbędzie się 11 marca 2010 r., zakwalifikowali się: A. Anielska i T. Bełz.

Sylwia Węglińska

1 ... 49 50 51 52 53 54 55