Konkursy

Informacje o konkursach i olimpiadach.

Wypromuj swoją Małą Ojczyznę

Data: 12.05.2010

Osoby biorące udział w konkursie "Wypromuj swoją Małą Ojczyznę" proszone są o złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z pracą w terminie ostatecznym do 21.05.2010 r. do nauczyciela przedsiębiorczości - Elżbiety Komsa.

Konkurs Wiedzy o Prawach Konsumenta

Data: 12.05.2010

Zapraszamy uczniów do udziału w Konkursie Wiedzy o Prawach Konsumenta. Szczegółowe informacje u nauczyciela przedsiębiorczości Elżbiety Komsa.

Finał Diecezjalny XIV Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego w Sandomierzu

Data: 30.04.2010

W dniu 26 kwietnia 2010 r. odbył się Finał Diecezjalny XIV
Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego w Sandomierzu.
Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczennica Natalia Bełz z kl. 1
"f" zajęła I miejsce, tym samym zakwalifikowała się do Finału
Ogólnopolskiego, który odbędzie się w Niepokalanowie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Sprawozdanie z Finału można przeczytać:
tutaj

Sylwia Węglińska

LXI Olimpiada Matematyczna

Data: 28.04.2010

24 kwietnia 2010 r. na hali gimnastycznej w LO im. KEN odbyło się uroczyste zakończenie LXI Olimpiady Matematycznej.
Naszą szkołę na zawodach finałowych reprezentował uczeń Waldemara Rożka - Krzysztof Pachacz z klasy 3 a.

Krzysztof otrzymał po raz drugi tytuł FINALISTY.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Więcej o uroczystym zakończeniu olimpiady TUTAJ

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego
im. Komisji Edukacji Narodowe, organizator Finału LXI Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej bardzo dziękuje wszystkim, którzy okazali wsparcie w jej organizacji:

Urząd Marszałkowski w Rzeszowie
Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli
Urząd Miasta w Stalowej Woli
Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli
PGE Obrót S.A.
STALPRZEM Sp. z o.o.
ENESTA Sp. z o.o.
PSS „Społem”
SLOVRUR Sp. z o.o.
Karpacka Spółka Gazownicza Sp. z o. o.
Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów LO im. KEN

Zawody III stopnia XXXIX OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

Data: 28.04.2010

W dniach 24 - 26 kwietnia 2010 r. odbyły się zawody III stopnia XXXIX OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ . Mamy przyjemność poinformować, że nasz uczeń Rafał Skrzypek z klasy 3 „f” został finalistą tegorocznej edycji olimpiady.

Nauczycielką Rafała jest Bożena Gajda.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Olimpiada Przedsiębiorczości

Data: 20.04.2010

8 kwietnia odbyły się eliminacje centralne V edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Bączkowki z klasy 3 b uzyskując tytuł FINALISTY.

Nauczycielką Mateusza Bączkowskiego jest Elżbieta Komsa.

Serdcznie gratulujemy sukcesu.

Olimpiada Fizyczna

Data: 19.04.2010

W dniach 10-11 kwietnia odbyły się zawody centralne 59. Olimpiady Fizycznej (2009/2010).
Nasz uczeń Marcin Godniak z klay 3a otrzymał tytuł FINALISTY.

Nauczycielką naszego finalisty jest Jolanta Wołcz.

Gratululemy sukcesu!

Podsumowanie zawodów finałowych OG

Data: 19.04.2010

W dniach 8-11 kwietnia 2010 roku w Supraślu odbyły się zawody finałowe XXXVI Olimpiady Gegraficznej.

Dwóch naszych uczniów: Wojciech Górski z klasy 3e oraz Ernest Kata z klasy 1e otrzymało tytuł FINLISTY.

Nauczycielką obu uczniów jest Jolanta Biłogras

Gratululemy sukcesu!

O diamentowy Indeks AGH -wyniki

Data: 19.04.2010

15 kwietnia ukazały się wyniki olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"
Trzech uczniów zostało Laureatami III Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2009/2010 z przedmiotu GEOGRAFIA!
Adrian został Laureatem I stopnia, Natalia Laureatem II stopnia a Karolina Laureatem III stopnia.

Uczniów przygotowywały nauczycielki: Jolanta Biłogras i Beata Sołtys.

Dwóch uczniów zostało Laureatami III Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2009/2010 z przedmiotu MATEMATYKA!
Maciej Sabat i Arkadiusz Wołoszyn

Uczniów przygotowywał nauczyciel: Stanisłw Ordon

Gratululemy sukcesu!

Konkursu Wiedzy Biblijnej

Data: 27.03.2010

Wyniki etapu szkolnego XIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Największą ilość punktów, które uprawniają do uczestnictwa w etapie diecezjalnym otrzymały następujące osoby:

I miejsce Bernadeta Śmiały, kl. II d (75 p. / 90 max)
ex aequo
II miejsce Natalia Bełz, kl. 1 h (67 p.)
II miejsce Anna Rumanek, kl. II d (67 p.)
Gratulujemy!

Etap diecezjalny odbędzie się 26 kwietnia w Sandomierzu w Instytucie Teologicznym o godz. 11:00.

1 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 56