Ogłoszenia

Ogłoszenia i komunikaty.

„Moje miejsce na Ziemi”

Data: 31.05.2010

Mamy przyjemność zaprezentować pracę konkursową „Moje miejsce na Ziemi” przygotowaną przez uczniów klasy 2a na konkurs organizowany przez National Geographic Polska oraz wydawnictwo Nowa Era.
Zachęcamy do przeczytania broszurki promującej nasze miasto – STALOWA WOLA.

Internetowy informator dla kandydatów na studia

Data: 28.05.2010

Zachęcamy do odwiedzenia strony "Internetowy informator dla kandydatów na studia"
Internetowy informator dla kandydatów na studia emta.pl (http://emta.pl/) zawiera aktualne informacje o rekrutacji na studia w ponad 440 (czyli niemal wszystkich) polskich uczelniach.
Połączone są one aktywnymi odnośnikami z odpowiadającymi im tematycznie stronami internetowymi uczelni, dzięki czemu kandydaci na studia uzyskują bezpośredni dostęp do aktualnych, przygotowanych przez działy rekrutacji uczelni informacji.

Informacje zgrupowane są między innymi według:
- miasta studiów (np. studia w Rzeszowie oraz innych miastach woj. podkarpackiego) - http://emta.pl/?pid=studia_w_rzeszowie
- rodzaju uczelni (np. uniwersytety) - http://emta.pl/?pid=uniwersytety
- regionu (np. woj. podkarpackie) - http://emta.pl/?m=edu&a=firmlistup&svf=9

Pomóżmy Gorzycom

Data: 24.05.2010

Bardzo dziękujemy za już okazaną i stale okazywaną ofiarność, solidarność i pomoc powodzianom przebywającym na terenie Stalowej Woli.
Jednocześnie w odpowiedzi na apel dyrekcji szkoły w Gorzycach zwracamy się z gorąca prośbą o przekazywanie pomocy rzeczowej głównie w formie środków czystości (proszki, pasta do zębów, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia itp.), rękawic gumowych, łopat szczotek, worów na śmieci itp. Można też przekazywać pieniądze za które zakupimy w/w rzeczy. Wszystkie powyższe dary przekażemy bezpośrednio do szkoły w Gorzycach, gdzie przebywa duża liczba ewakuowanych powiodzian z terenów całkowicie zalanych przez wodę.

Dary można przynosić do sekretariatu naszej szkoły, a darowizny pieniężne będą zbierane do puszek podczas lekcji.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Finał XIII edycji Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej

Data: 24.05.2010

Informujemy, że finał XIII edycji Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej "Eutrapelia" JEST PRZENIESIONY ze względu na trudną sytuację związaną z powodzią w naszej diecezji sandomierskiej. Finał nie odbędzie się we wskazanym terminie - 25 maja 2010. Kolejny termin finału planowany jest na połowę czerwca. O szczegółach poinformujemy każdą szkołę i wszystkie osoby w dodatkowym komunikacie. Przepraszamy za te zmiany, liczymy na Państwa wyrozumiałość. Równocześnie, solidaryzując się z powodzianami prosimy o modlitwę i włączenie się do inicjatyw niosących pomoc powodzianom, naszym Braciom i Siostrom.

W imieniu Organizatorów i Patrona Festiwalu Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza - Ewa Sęk, dyrektor Festiwalu.

Informacja dla klasy 1a,1b,1f,1g

Data: 21.05.2010

Wyjście na występ zespołu tanecznego PASJA będzie 31 maja, a nie jak wcześniej informowaliśmy 24 maja.

Apel do Uczniów, Rodziców i Nauczycieli LO im. KEN.

Data: 20.05.2010

W związku z powodzią w naszym regionie ponownie bardzo proszę wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców o okazanie wsparcia i solidarności z uczniami pochodzącymi z zagrożonych terenów.
Powodzianie zostali zakwaterowani m.in. w Zespole Szkół nr 3 przy ulicy Polnej 15.
To do tej szkoły można bezpośrednio przynosić dary i ofiarować pomoc. Najbardziej potrzebne są poduszki, koce, bielizna oraz żywność (np. konserwy, pieczywo, płatki i słodycze dla dzieci). Dary można przynieść do naszej szkoły (do sekretariatu) i stąd zostaną dostarczone do ZS nr 3.

Bardzo dziękuję za okazaną dotychczas pomoc. Wiem, że naszych uczniów z terenów powodziowych przyjęły rodziny koleżanek i kolegów z klasy.
Jeżeli możemy w jakikolwiek sposób okazać solidarność z potrzebującymi, to zróbmy to!

DYREKTOR SZKOŁY
Mariusz Potasz

1 ... 93 94 95 96