Ogłoszenia

Ogłoszenia i komunikaty.

BELFER ROKU

Data: 30.09.2010

Miło nam poinformować, że dwoje nauczycieli naszej szkoły,Pani Małgorzata Gołojuch i Pan Artur Pychowski bierze udział w organizowanym przez Tygodnik Sztafeta i Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, konkursie "Belfer Roku".
W Tygodniku Sztafeta znajdują się kupony konkursowe, które każdy czytelnik może wypełnić i przekazać do redakcji.
Życzymy Powowdzenia!!!!!!!

Uczniowie klas drugich, matura 2012 r.

Data: 30.09.2010

Przypominamy uczniom klas drugich, że mają możliwość zgłoszenia własnego tematu do części ustnej egzaminu maturalnego z j. polskiego (do 31.01. 2011 r.). Jeżeli temat taki zostanie zaakceptowany przez zespół przedmiotowy nauczycieli j. polskiego, zostanie on włączony do szkolnej listy tematów obowiązującej na egzaminie maturalnym w 2012 roku .

MŁODZIEŻOWE UNIWERSYTETY MATEMATYCZNE

Data: 22.09.2010

MŁODZIEŻOWE UNIWERSYTETY MATEMATYCZNE

Wszystkich uczniów klas pierwszych w których matematyka nauczana jest na poziomie rozszerzonym zapraszamy do udziału w MŁODZIEŻOWYM UNIWERSYTECIE MATEMATYCZNYM. Projekt „Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne” jest adresowany do młodzieży uczącej się w szkołach ponadgimnazjalnych i jego celem jest podniesienie kompetencji matematycznych, uczniów klas pierwszych, tak by jak najlepiej przygotować ich do matury z tego przedmiotu i dalszych studiów.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Uczniowie do niego zakwalifikowani będa mogli m. in. uzyskać bezpłatne podręczniki, możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli akademickich, dostęp do Platformy Edukacyjnej zawierającej kursy e-learningowe i testy,możliwość udziału w konkursach oraz letnich obozach.
Więcej informacji można uzyskać na stronie www.mum.univ.rzeszow.pl/index.html
Uczniowie chcący przystąpic do projektu najpóźniej do poniedziałku 27.09. 2010 r. muszą złożyć w sekretariacie szkoły wypełniony formularz zgłoszeniowy ( dostępny na stronie http://www.mum.univ.rzeszow.pl/dok/formularz%20zgloszeniowy%20ucznia%20grupa%20rozszerzajaca.pdf, lub w sekretariacie szkoły).
Bliższych informacji można też zasięgnąć u dyrektora szkoły.
SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY !
Mariusz Potasz

Podziękowania

Data: 21.09.2010

Składamy serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej za udział w zbiórce pieniędzy dla biblioteki szkolnej w Sokolnikach ze względu na to, że biblioteka szkoły w Trześni znalazła już darczyńców.

Zebrana kwota to 422.93 zł, za którą zakupione zostały lektury szkolne.

Szczególne podziękowania dla klasy II d, która przygotowała smakołyki i przeprowadziła zbiórkę.

35 Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Data: 17.09.2010

Do uczniów zainteresowanych olimpiada z języka angielskiego.

Na stronie internetowej Wyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu ukazały się informacje dotyczące organizacji olimpiady języka angielskiego.

W zawodach olimpiady języka angielskiego mogą brać udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: liceów ogólnokształcących, liceów profilowanych, techników, uzupełniających liceów ogólnokształcących i techników uzupełniających oraz uczniowie ponadpodstawowych szkół średnich, ogólnokształcących i zawodowych, dających możliwość uzyskania świadectwa dojrzałości. W olimpiadzie mogą również uczestniczyć – za zgodą Komitetu Głównego – laureaci konkursów, rekomendowani przez komisje konkursowe oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, zasadniczych szkół zawodowych i szkół zasadniczych - realizujący indywidualny program lub tok nauki, rekomendowani przez szkołę.

EKO - PLANETA

Data: 15.09.2010

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Eko - Planeta". Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach i dotyczy zagadnień związanych z ekologią i ochroną środowiska.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po bliższe informacje do szkolnego organizatora konkursu pani Małgorzaty Gołojuch.

NOWY NABÓR DO TEATRU ANGLOJĘZYCZNEGO

Data: 09.09.2010

Uczniowie zainteresowani anglojęzycznym kółkiem teatralnym proszeni są o zgłoszenie się do sali 51 w godzinach szkolnych.

Pomóżmy szkole w Trześni

Data: 09.09.2010

W odpowiedzi na Apel Katolickiego Domu Kultury "Arka" zwracamy się do całej społeczności szkolnej z gorącą prośbą o pomoc w odbudowie księgozbioru biblioteki szkoły w Trześni. Podczas majowej powodzi księgozbiór ten został zniszczony w 100%.

W dniu 14 września 2010 r. w godzinach 8.00 - 13.30 na korytarzu na 1 piętrze i w bibliotece szkolnej będzie możliwość skosztowania smakołyków przygotowanych przez uczniów klasy II d. Uczniowie przeprowadzą zbiórkę pieniędzy do puszek na ten cel.

Biblioteka szkolna wraz z uczniami klasy II d zaprasza wszystkich do przyłączenia się do pomocy dzieciom ze szkoły w Trześni. Za zebrane pieniądze chcielibyśmy zakupić lektury szkolne.

ZEBRANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Data: 09.09.2010

W PIĄTEK 10.09.2010 r. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych.
O godzinie 17.00 zapraszamy RODZICÓW na spotkanie z DYREKTOREM SZKOŁY w sali gimnastycznej żeńskiej. Po spotkaniu z dyrektorem szkoły odbędą się spotkania z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.

1a - sala 44 (II piętro)
1b - sala 40 ( II piętro)
1c - sala 42 ( II piętro)
1d - sala 36 ( II piętro)
1e - sala 25 ( I piętro)
1f - sala 38 ( II piętro)
1g - sala 43 ( II piętro)
1h - sala 45 ( II piętro)
1i - sala 37 ( II piętro)
1j - sala 13 (parter)

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych szkoły prosimy rodziców o parkowanie za budynkiem szkoły przy blokach na ulicy Staszica.

Tango w muzeum okropności

Data: 09.09.2010

W imieniu naszych absolwentek: Moniki Janik i Barbary Gałczyńskiej
zapraszamy na koncert piosenek Rolanda Topora "Tango w Muzeum Okropności", który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, sala widowiskowa, 10 września, 21:00.

W koncercie wystąpią:

MONIKA JANIK - śpiew
BARBARA GAŁCZYŃSKA - śpiew

DAWID LEWANDOWSKI - gitara
MARCIN A. STECZKOWSKI - fortepian, trąbka, sounds
MARCIN JADACH - kontrabas, gitara basowa
MACIEJ KOSZTYŁA - klarnet, saksofon
JAN KIEDRZYŃSKI - perkusja

Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa prac plastycznych uczestników Warsztatów Rysunkowych inspirowanych twórczością Rolanda Topora

Wstęp bezpłatny
Koncert dofinansowany przez Unię Europejską oraz Program "Młodzież w Działaniu"

1 ... 92 93 94 95 96 97 98