Ogłoszenia

Ogłoszenia i komunikaty.

Program stypendialny wyrównujący szanse edukacyjne młodzieży

Data: 01.03.2011

Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia" od 11 lat prowadzi program stypendialny wyrównujący szanse edukacyjne młodzieży, pochodzącej z małych miejscowości.
Więcej informacji na temat stypendium można uzyskać TUTAJ

Konkurs Poprawnościowy

Data: 23.02.2011

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą w Konkursie Poprawnościowym, który odbył się 21.02.2011 r. została uczennica Paulina Pyć z klasy II f.

Serdecznie gratulujemy!

Dzień Otwarty w UR w Krakowie

Data: 23.02.2011

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zaprasza uczniów szkół na kolejny cykl wykładów w ramach Uniwersytetu dla Młodzieży. Odbywać się one będą w połączeniu z Dniem Otwartym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Cykl wykładów oraz prezentacje Wydziałów odbędą się 17.03.2011 r. przy al. 29 - go Listopada 46. W programie przewiduje się prezentację samorządu, oferty pomocy materialnej oraz wykłady w Auli Centrum Kongresowego UR.

Szczegółowy program znajduje się w bibliotece szkolnej.

Pielgrzymka Maturzystów - Jasna Góra 2011

Data: 22.02.2011

Kierownik Referatu Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży ks. Witold Szczur zaprasza w imieniu ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza tegorocznych maturzystów na spotkanie 18 marca 2011 r. w sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze.

Szczegółowych informacji o w/w spotkaniu udzielają nauczyciele religii.

Informacja dla RODZICÓW

Data: 18.02.2011

Szanowni Państwo,
W związku z wprowadzeniem nowej wersji dziennika elektronicznego od 01.02.2011 zmienił się sposób logowania i ustalania haseł w systemie internetowej informacji dla rodziców i uczniów. Jedynym sposobem zalogowania jest podanie adresu poczty elektronicznej (e-mail). Aby umożliwić Państwu skorzystanie z serwisu, niezbędnym staje się uzupełnienie szkolnej bazy o dane dotyczące adresu e-mailowego przynajmniej jednego z rodziców (opiekuna prawnego). W związku z tym, w ubiegłym tygodniu przekazaliśmy przez Państwa dzieci pismo z prośbą o podanie adresu e-mail.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z DZIENNIKA.

Instrukcja pierwszego logowania jest dostępna TUTAJ

Terminy rektutacji do szkół na rok 2011/12

Data: 14.02.2011

Na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazało się Zarządzenie Podkarpackiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów rekrutacji do szkół na rok szkolny 2011/12.
Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania Zarządzenia TUTAJ

Dzień Otwarty w SGH

Data: 03.02.2011

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zaprasza uczniów na Dzień Otwarty w SGH, który odbędzie się w sobotę, 26 marca br.

Dodatkowo w bieżącym semestrze specjalnie dla grup zgłoszonych przez wybrane licea odbędą się spotkania w SGH. Podczas wizyty uczniowie będą mogli poczuć atmosferę uczelni poprzez udział w wykładzie akademickim oraz spotkanie ze studentami. Zaprezentowane zostaną zasady rekrutacji do SGH oraz odbędzie się wycieczka po zabytkowym kampusie SGH. Spotkania zaplanowane są w piątek, 4 marca br. oraz 15 kwietnia br.

W przypadku chęci odwiedzenia SGH przez grupę licealistów wraz z nauczycielem lub otrzymania materiałów informacyjnych o SGH, należy skontaktować się z panią Martą Urban z Biura Informacji i Promocji SGH pod adresem marta.urban@sgh.waw.pl, tel 22 564 92 15. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 lutego br.

Oferta edukacyjna SGH

Data: 03.02.2011

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie informuje o możliwości podjęcia studiów licencjackich w języku angielskim. Ta wyjątkowa oferta edukacyjna pozwoli realizować przyszłym studentom swoje zainteresowania i rozwijać karierę zawodową na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

Mam haka na raka

Data: 02.02.2011

Mam haka na raka

Drodzy koledzy i koleżanki,
w czwartek 03 lutego 2011 r. odbędzie się przed budynkiem szkoły marsz zwolenników popierających ideę ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Mam haka na raka”, który ma na celu zwrócenie uwagi i zachęcenie społeczności lokalnej do wykonywania badań profilaktycznych, uwieńczony wspólnym, grupowym zdjęciem. W związku z tym organizatorzy marszu: zespół Hakerzy tacy jak należy oraz dyrekcja szkoły zwracają się z gorącą prośbą do społeczności szkolnej o zgromadzenie się wszystkich na parkingu szkoły w czwartek o godzinie 10.30.
Liczymy na waszą obecność i wsparcie!
Hakerzy Hakerzy tacy jak należy

Sukces sportowy

Data: 31.01.2011

Z radością informujemy, że nasza uczennica Ania Wójcik z klasy 1d odniosła ogromny sukces zdobywając brązowy medal na Halowych Mistrzostwach Polski JUNIORÓW MŁODSZYCH . W biegach na 2 kilometry osiągnęła czas 6:38.

Serdecznie gratulujemy !

1 ... 88 89 90 91 92 93 94 ... 98