Ogłoszenia

Ogłoszenia i komunikaty.

Dzień Otwarty w UR w Krakowie

Data: 23.02.2011

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zaprasza uczniów szkół na kolejny cykl wykładów w ramach Uniwersytetu dla Młodzieży. Odbywać się one będą w połączeniu z Dniem Otwartym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Cykl wykładów oraz prezentacje Wydziałów odbędą się 17.03.2011 r. przy al. 29 - go Listopada 46. W programie przewiduje się prezentację samorządu, oferty pomocy materialnej oraz wykłady w Auli Centrum Kongresowego UR.

Szczegółowy program znajduje się w bibliotece szkolnej.

Pielgrzymka Maturzystów - Jasna Góra 2011

Data: 22.02.2011

Kierownik Referatu Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży ks. Witold Szczur zaprasza w imieniu ks. Bpa Krzysztofa Nitkiewicza tegorocznych maturzystów na spotkanie 18 marca 2011 r. w sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze.

Szczegółowych informacji o w/w spotkaniu udzielają nauczyciele religii.

Informacja dla RODZICÓW

Data: 18.02.2011

Szanowni Państwo,
W związku z wprowadzeniem nowej wersji dziennika elektronicznego od 01.02.2011 zmienił się sposób logowania i ustalania haseł w systemie internetowej informacji dla rodziców i uczniów. Jedynym sposobem zalogowania jest podanie adresu poczty elektronicznej (e-mail). Aby umożliwić Państwu skorzystanie z serwisu, niezbędnym staje się uzupełnienie szkolnej bazy o dane dotyczące adresu e-mailowego przynajmniej jednego z rodziców (opiekuna prawnego). W związku z tym, w ubiegłym tygodniu przekazaliśmy przez Państwa dzieci pismo z prośbą o podanie adresu e-mail.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z DZIENNIKA.

Instrukcja pierwszego logowania jest dostępna TUTAJ

Terminy rektutacji do szkół na rok 2011/12

Data: 14.02.2011

Na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazało się Zarządzenie Podkarpackiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów rekrutacji do szkół na rok szkolny 2011/12.
Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania Zarządzenia TUTAJ

Dzień Otwarty w SGH

Data: 03.02.2011

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zaprasza uczniów na Dzień Otwarty w SGH, który odbędzie się w sobotę, 26 marca br.

Dodatkowo w bieżącym semestrze specjalnie dla grup zgłoszonych przez wybrane licea odbędą się spotkania w SGH. Podczas wizyty uczniowie będą mogli poczuć atmosferę uczelni poprzez udział w wykładzie akademickim oraz spotkanie ze studentami. Zaprezentowane zostaną zasady rekrutacji do SGH oraz odbędzie się wycieczka po zabytkowym kampusie SGH. Spotkania zaplanowane są w piątek, 4 marca br. oraz 15 kwietnia br.

W przypadku chęci odwiedzenia SGH przez grupę licealistów wraz z nauczycielem lub otrzymania materiałów informacyjnych o SGH, należy skontaktować się z panią Martą Urban z Biura Informacji i Promocji SGH pod adresem marta.urban@sgh.waw.pl, tel 22 564 92 15. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 lutego br.

Oferta edukacyjna SGH

Data: 03.02.2011

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie informuje o możliwości podjęcia studiów licencjackich w języku angielskim. Ta wyjątkowa oferta edukacyjna pozwoli realizować przyszłym studentom swoje zainteresowania i rozwijać karierę zawodową na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

Mam haka na raka

Data: 02.02.2011

Mam haka na raka

Drodzy koledzy i koleżanki,
w czwartek 03 lutego 2011 r. odbędzie się przed budynkiem szkoły marsz zwolenników popierających ideę ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Mam haka na raka”, który ma na celu zwrócenie uwagi i zachęcenie społeczności lokalnej do wykonywania badań profilaktycznych, uwieńczony wspólnym, grupowym zdjęciem. W związku z tym organizatorzy marszu: zespół Hakerzy tacy jak należy oraz dyrekcja szkoły zwracają się z gorącą prośbą do społeczności szkolnej o zgromadzenie się wszystkich na parkingu szkoły w czwartek o godzinie 10.30.
Liczymy na waszą obecność i wsparcie!
Hakerzy Hakerzy tacy jak należy

Sukces sportowy

Data: 31.01.2011

Z radością informujemy, że nasza uczennica Ania Wójcik z klasy 1d odniosła ogromny sukces zdobywając brązowy medal na Halowych Mistrzostwach Polski JUNIORÓW MŁODSZYCH . W biegach na 2 kilometry osiągnęła czas 6:38.

Serdecznie gratulujemy !

Mam haka na raka

Data: 31.01.2011

Drodzy koledzy i koleżanki,
w tym roku szkolnym po raz drugi przystąpiliśmy do Programu „Mam haka na raka”, którego głównym celem jest promocja metod profilaktyki chorób nowotworowych. W skład naszego zespołu wchodzą uczniowie z klasy I G: Filip Kaplita, Kinga Zemła, Ada Chyła, Arek Straub i Maciek Nizioł, a opiekę nad hakowiczami sprawuje pani Małgosia Gołojuch. Tegoroczna kampania poświęcona jest rakowi płuc i z tej okazji w piątek 4. lutego zorganizowany zostanie w naszej szkole Dzień Hakowicza. W tym dniu zorganizowane zostaną prelekcje informacyjno-edukacyjne dla klas biologiczno-chemicznych, zbiórka podpisów popierających ideę działań prowadzonych w ramach IV edycji Programu MHnR i maskotek dla dzieci z ośrodków onkologicznych(zbiórka maskotek będzie prowadzona już od wtorku). Liczymy na Wasze wsparcie i życzliwość, na pewno każdy pluszak sprawi wiele radości chorym dzieciom.
Natomiast dzień wcześniej, w czwartek 3. lutego na dużej przerwie zostanie zrobione grupowe zdjęcie całej społeczności uczniowskiej przed budynkiem szkoły (na boisku) na znak poparcia idei prowadzonych przez nas działań.
Hakerzy tacy jak należy

Nowy podział godzin

Data: 12.01.2011

Od 31 stycznia 2011 r. (po feriach zimowych) będzie obowiązywał nowy podział godzin.

1 ... 87 88 89 90 91 92 93 ... 97