Ogłoszenia

Ogłoszenia i komunikaty.

Spektakl teatralny „Teatr antyczny”

Data: 05.11.2018

Uczniowie klas pierwszych wezmą udział w spektaklu teatralnym „Teatr antyczny”, który odbędzie się 07.11.2018 r.

  • Spektakl o godz. 8.00 - 9.30 w SDK ul. KEN
  • Spotkanie z opiekunem o godz. 7.45 przed wejściem do SDK
  • Uczniowie i nauczyciele przychodzą bezpośrednio do SDK i po spektaklu uczniowie pod opieką opiekuna wracają do szkoły

Prosimy skarbników klas o zebranie pieniędzy za bilety i przekazanie ich nauczycielowi języka polskiego lub do p. E.Wierzbickiej do dnia 06.11.2018 r.

klasa: opiekun:
1a - M.Ujda
1b - D.Babicki
1c - E.Komsa
1d - J.Kajsz
1e - P.Godek
1g - E.Wołoszynek
1h - E.Wierzbicka
1i - S.Węglińska

Zgubiono bransoletkę

Data: 31.10.2018

W dniu 30.10.2018 r. została zgubiona najprawdopodobniej w szatni damskiej przy hali sportowej srebrna bransoletka marki Pandora z zapięciem w kształcie serca. Uczciwy znalazca proszony jest o zwrot zguby do sekretariatu. Przewidziana nagroda.

Olimpiada

Data: 25.10.2018

Trwa rejestracja uczestników XIV Olimpiady Przedsiębiorczości.
Osoby zainteresowane udziałem w olimpiadzie proszone są o pilny kontakt z nauczycielem podstaw przedsiębiorczości E.Komsą.

Znaleziono pilota do drzwi lub garażu.

Data: 22.10.2018

Na parkingu szkolnym znaleziono pilota do bramy lub drzwi garażowych firmy Hormann. Pilot jest do odebrania w sekretariacie szkoły.

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Data: 16.10.2018

19.10.2018 (piątek) organizowane są w naszej szkole zawody I stopnia Olimpiady Wiedzy Technicznej. Zgłoszeni wcześniej uczniowie proszeni są o przybycie w piątek na godz. 7.10 do sal 43 i 44. Czas trwania - 90 min.

Uczniowie LO im KEN w Stalowej Woli

Data: 15.10.2018

Uroczystość jubileuszu 80- lecia naszej szkoły połączona ze zjazdem Absolwentów już za nami. Dwa dni jubileuszu były dla wszystkich nas dużym wydarzeniem, ale też dostarczyły one wielu emocji.
Wielu Absolwentów prosiło mnie abym Wam - uczniom przekazał, że są pod wrażeniem jak mamy znakomitą i utalentowaną młodzież.
Sądzę, że dla Was spotkanie ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami również było niezapomnianym wydarzeniem i będzie Was motywować, by tak jak Oni, robić w życiu rzeczy ważne i do bycia po prostu porządnymi ludźmi.
Ten jubileusz nie mógłby się odbyć bez Waszego zaangażowania. Dziękuję wszystkim niezwykłym artystom biorącym udział w części artystycznej. Byliście genialni! Dziękuję wszystkim za pracę w punktach informacyjnych, rejestracji uczestników, oprowadzaniu absolwentów, przygotowaniu logistycznym całego przedsięwzięcia. Praca i zaangażowanie, Was uczniów, sprawiło, że nasz jubileusz pozostanie w pamięci jego uczestników a Wy możecie z duma czuć się jego współgospodarzami.

Dziękuję!
Mariusz Potasz

Próba przed jubileuszem

Data: 10.10.2018

W czwartek od godz. 9.50 do godz. 11.40 odbędzie się próba przebiegu całej uroczystości. Obecność wszystkich chórzystów i członków zespołu, uczniów obsługujących nagłośnienie i przedstawicieli pierwszych klas jest obowiązkowa.

W piątek od godz. 9.50 do godz. 11.40 odbędzie się próba w/w, a o godz. 11.40.odbędzie się próba generalna.

List z okazji jubileuszu szkoły do naszych Uczniów.

Data: 08.10.2018

Stalowa Wola 08.10.2018r.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. KEN

Zaledwie kilka dni dzieli nas od uroczystych obchodów jubileuszu powstania Naszej Szkoły.
Od czasów, kiedy wśród sosen nowo powstającego miasta wyrósł gmach szkoły, mija właśnie 80 lat. Ale nie zapominajmy też o tym, że mija też 245 lat od powstania dzieła Komisji Edukacji Narodowej, 45 lat od dnia kiedy jej imię nadano naszemu Liceum, a w końcu trzydzieści lat od otrzymania przez szkołę sztandaru.
Jubileusz jest świętem skierowanym nie tylko do absolwentów szkoły, czyli można tak powiedzieć, Waszych starszych koleżanek i kolegów, niezależnie od tego, czy kończyli szkołę kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. Jest on również skierowany do Was, obecnych uczniów.
Szkoła bowiem to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Na przestrzeni 80 lat, naszemu Liceum nie brakowało zarówno wspaniałych nauczycieli jak i uczniów. Rocznica jego powstania, jest więc dobrym pretekstem do tego, by poznać historię szkoły i zrozumieć to, że każdy z nas czerpie z jej najlepszych wartości i tradycji. Jubileusz to szczególnie dla Was wszystkich, znakomita okazja do refleksji, że bycie uczniem, a w przyszłości absolwentem szkoły, to zobowiązanie do tego, by nasze życie było wypełnione ważnymi celami i by z uporem dążyć do ich realizacji oraz by w życiu być po prostu porządnym człowiekiem.
Takie zasady i takie cele starało się realizować przed Wami prawie 14 000 absolwentów Liceum.
Wierzę, że wszyscy na miarę swoich możliwości oraz potrzeb zaangażujecie się w przygotowanie rocznicowych obchodów oraz, że weźmiecie udział w jubileuszowych uroczystościach.
Wszystkim spośród Was, którzy okazali zaangażowanie i pomoc w organizację jubileuszu Naszej Szkoły, już teraz serdecznie dziękuję.
Niech ten jubileusz będzie Naszym wspólnym świętem.

Mariusz Potasz

Próba chóru przed jubileuszem

Data: 07.10.2018

W poniedziałek 08.10.2018 r. od godz. 8.55 do godz. 12.35 odbędzie się próba chóru szkolnego. Obecność wszystkich chórzystów i członków zespołu jest obowiązkowa.

Sejm Dzieci i Młodzieży

Data: 05.10.2018

Uczniowie naszej szkoły Kinga Panek z klasy 1d, Natalia Sokolik z klasy 1f, Karol Jaszczur oraz Mikołaj Michalak z klasy 2d wzięli udział w XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Odbyła się ona 27 września 2018 r. w sali posiedzeń Sejmu RP w Warszawie. Uczniowie pod przewodnictwem Marszałków Sejmu obradowali na temat przygotowanego wcześniej projektu uchwały, głosowali nad poprawkami i przyjęli uchwałę upamiętniającą posłów Sejmu Ustawodawczego oraz posłów Sejmu I kadencji II RP. Temat sesji „Posłowie Pierwszego Sejmu Niepodległej” nawiązywał do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a także jubileuszu 550- lecia polskiego parlamentaryzmu. Uczniowie zwiedzili miejsca związane z polskim parlamentaryzmem, a także mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami klubów poselskich w Sejmie.
Link do przemówienia Karola: https://youtu.be/rM0neXjrYmk
Opiekunami merytorycznymi uczniów są p. Ludmiła Drożewska i p. Małgorzata Bieniek.

1 2 3 4 5 6 7 ... 101