Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Nasza szkoła w 2018 roku świętuje jubileusz 80-lecia istnienia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie
Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO lub w zakładce Jubileusz 80-lecia LO

Finał konkursu Cyfrowa Akademia Przedsiębiorczości

Data: 23.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

W czwartek tj. 24.05.2018 r o godz. 11.00 w MDK w Stalowej Woli odbędzie się finał konkursu Cyfrowa Akademia Przedsiębiorczości, w którym wezmą udział nasi uczniowie.

Na zakończenie turnieju nastąpi wręczenie nagród i dyplomów.
Zwycięzca uhonorowany zostanie kwotą 1000 zł., w formie zasilenia, założonego przez niego konta młodzieżowego. Dla pozostałych uczestników finału zaplanowaliśmy nagrody w
postaci gadżetów, kojarzących się z bankowością (np. pen drive wyglądający jak karta płatnicza, powerbanki, gadżety, książki, albumy itp.).

Zajęcia z języka chińskiego-harmonogram

Data: 21.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

W dniu jutrzejszym rozpoczynamy zajęcia z lektorami języka chińskiego:
godzina 13.30:
Grupa A sala nr 49: klasy IA, ID, IH
Grupa B sala nr 48: klasy IIE, IIA
godzina 14.25:
Grupa C sala nr 49: klasy IIi, IIF
Grupa D sala nr 48: klasy IC, IIG
Wszyscy uczniowie, którzy nie zapisali się na zajęcia a chcą w nich uczestniczyć proszeni są o złożenie list chętnych w sekretariacie szkoły dniu jutrzejszym.

Zakończenie części ustnej egzaminu maturalnego

Data: 18.05.2018, Kategoria: Matury

scr

Dzisiaj, tj.18.05.2018 r. zakończyła się w naszej szkole część ustna egzaminów maturalnych. W przyszłym tygodniu (w poniedziałek i wtorek) odbędą się ostanie pisemne egzaminy ( w poniedziałek- j. hiszpański i we wtorek j.włoski)

Matura to udany start w dorosłe życie! Z okazji zakończonej sesji ustnej egzaminów maturalnych serdeczne gratulujemy NASZYM ABITURIENTOM, że tak dzielnie przebrnęli przez egzaminacyjne trudy. Życzymy Wam, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Was szczęście,a udany start był zapowiedzią dalszych SUKCESÓW.

Jednocześnie przypominamy, że 03 lipca od godz. 8.15 w sali 12 absolwenci będą mogli odebrać świadectwa maturalne i ich odpisy. Od 04 lipca dokumenty będzie można odebrać w sekretariacie szkoły.

Przegląd Zespołów Szkolnych

Data: 18.05.2018, Kategoria: Konkursy

scr

Dnia 25.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się XIV Edycja Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych " O Gęsie Pióro" w kategorii muzyka. Nasz Chór szkolny oraz Paulina Maziarz z klasy II d i Jacek Walczak z klasy II e otrzymali nagrodę , a Aleksandra Nabrzeska z klasy I h została wyróżniona w/w konkursie.

Uczniowie zostali przygotowani do Konkursu przez p. Jolantę Kawę

Serdecznie gratulujemy

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Data: 18.05.2018, Kategoria: Konkursy

scr

W dniu 24.04.2018 r. w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom". Nasz uczeń Cezary Sagan z klasy I c zdobył najlepszy wynik w swojej kategorii wiekowej i będzie reprezentował powiat stalowowolski na eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Nauczycielką Cezarego jest p. Jolanta Kawa

GRATULUJEMY

Finał 42 Olimpiady Artystycznej

Data: 18.05.2018, Kategoria: Konkursy

W dniach 15 -19 kwietnia br. odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Magdalena Cichoń z klasy III g i Sara Steć z klasy I f . Relacja z wydarzenia i fotografia dostępna na stronie https ://olimpiada - artystyczna.pl/aktualności/.

Nauka języka chińskiego w naszej szkole.

Data: 17.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

Jutro o godzinie 11.00 w sali numer 49 odbędzie się spotkanie z Paniami lektorkami języka chińskiego. Wszystkie osoby zainteresowane nauką języka chińskiego i kulturą Kraju Środka zapraszamy na spotkanie (za zgodą nauczycieli uczących).

Warsztaty profilaktyczne

Data: 15.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

Informujemy, że w dniu 16.05.2018 r. tj. środa w sali 49, odbędą się profilaktyczne warsztaty nt. uzależnień z p. Andrzejem Sową
dla klas:
godz. 8.00-9.40 - klasy: 2d oraz 2a
godz. 9.50-11.40 – klasy: 2e oraz 2i

Nasi uczniowie w XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Data: 14.05.2018, Kategoria: Konkursy

Z dumą informujemy, że uczniowie klasy 1d Karol Jaszczur i Mikołaj Michalak w dniach 31.05.2018 r.-01.06.2018 r., znajdĄ się w gronie 460 uczestników XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Każdy uczestnik tegorocznych eliminacji musiał wykonać projekt składający się z 6 etapów. Głównym celem projektu jest przekazanie jego uczestnikom wiedzy na temat zasad funkcjonowania Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz procesu legislacyjnego. Tegoroczna sesja ma też za zadanie przybliżyć młodzieży historię polskiego parlamentaryzmu w czasach II RP. Dodatkowo, intencją organizatorów jest promowanie wśród młodych ludzi postaw obywatelskich, a także zachęcenie ich do działalności na rzecz społeczności lokalnych na etapie realizacji zadania rekrutacyjnego.

Rekrutacja do udziału w tegorocznej sesji SDiM potrwała do 9 kwietnia br., a jej celem było wyłonienie 230 dwuosobowych zespołów z całej Polski. Nasza szkOŁA znalazła się wśród 3 szkół średnich województwa podkarpackiego, zakwalifikowanych do sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Opiekunem merytorycznym Karola i Mikołaja jest p. Ludmiła Drożewska.

GRATULUJEMY

Zamiennik sal na czas egzaminów maturalnych

Data: 07.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

W związku z trwającą maturalną sesją egzaminacyjną lekcje w klasach pierwszych i drugich będą odbywać się w innych salach lekcyjnych.

Prosimy o sprawdzanie zamienników sal TUTAJ

1 2 3 4 ... 221