Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Nasza szkoła w 2018 roku świętuje jubileusz 80-lecia istnienia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie
Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO lub w zakładce Jubileusz 80-lecia LO

Próbna matura z matematyki dla uczniów klas drugich

Data: 29.05.2018, Kategoria: Matury

Zgodnie z planem pracy szkoły w poniedziałek 04.06.2018 r. od godz. 8.00-10.40 odbędą się wcześniej zaplanowane próbne matury z matematyki na poziomie podstawowym dla uczniów klas drugich.
Uczniowie powinni wziąć ze sobą kalkulator prosty, cyrkiel i linijkę.

Lekcje od godz. 7.10 do 8.00 i od 10.55 odbędą się wg podziału godzin.

Listy uczniów z przydziałem na salę zostały opublikowane TUTAJ. Aby otworzyć plik należy wpisać hasło, które zostało przesłane wiadomością na e-dziennik.

Główna nagroda dla naszej uczennicy

Data: 29.05.2018, Kategoria: Konkursy

W ramach „Cyfrowej Akademii Przedsiębiorczości" w MDK w dniu 24.05.2018 r. odbył się finałowy quiz z zakresu bezpieczeństwa transakcji internetowych.

Główną nagrodę 1000 zł wygrała uczennica klasy Ie -Julia Jarosz.

Serdecznie gratulujemy

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

Data: 29.05.2018, Kategoria: Aktualności sportowe

Drużyna naszych piłkarzy osiągnęła wspaniały sukces zajmując I miejsce w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli.
Turniej zorganizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, odbył się na obiektach MOSiR-u w dniu 25.05.2018r.
W turnieju uczestniczyło 5 drużyn reprezentujących stalowowolskie szkoły ponadgimnazjalne oraz 1 drużyna gospodarzy. Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki dzięki uczestnictwu w zawodach tegorocznych maturzystów szkół, którzy na co dzień reprezentują barwy piłkarskich klubów ligowych naszego regionu. Drużyny podzielone były na 2 grupy, w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” i najlepsze z nich zagrały o 1 miejsce, a odpowiednio 2 o 3 miejsce, oraz 3 o 5 miejsce.
Po bardzo emocjonujących meczach grupowych i finałowych wyłoniony został zwycięzca całego turnieju, którym została drużyna Liceum Ogólnokształcącego im Komisji Edukacji Narodowej.
Końcowa klasyfikacja drużyn:
1. Liceum Ogólnokształcące im KEN
2. Centrum Edukacji Zawodowej
3. Samorządowe LO
4. Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Puchary dla najlepszych drużyn ufundowane zostały przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli.
Już w środę 30.05.2018r nasi piłkarze będą mieli szansę na powtórzenie wyniku. w Powiatowej Licealiadzie, która odbędzie się na boisku Zespołu Szkół Ponadgomnazjalnych nr 2.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Finał konkursu Cyfrowa Akademia Przedsiębiorczości

Data: 23.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

W czwartek tj. 24.05.2018 r o godz. 11.00 w MDK w Stalowej Woli odbędzie się finał konkursu Cyfrowa Akademia Przedsiębiorczości, w którym wezmą udział nasi uczniowie.

Na zakończenie turnieju nastąpi wręczenie nagród i dyplomów.
Zwycięzca uhonorowany zostanie kwotą 1000 zł., w formie zasilenia, założonego przez niego konta młodzieżowego. Dla pozostałych uczestników finału zaplanowaliśmy nagrody w
postaci gadżetów, kojarzących się z bankowością (np. pen drive wyglądający jak karta płatnicza, powerbanki, gadżety, książki, albumy itp.).

Zajęcia z języka chińskiego-harmonogram

Data: 21.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

W dniu jutrzejszym rozpoczynamy zajęcia z lektorami języka chińskiego:
godzina 13.30:
Grupa A sala nr 49: klasy IA, ID, IH
Grupa B sala nr 48: klasy IIE, IIA
godzina 14.25:
Grupa C sala nr 49: klasy IIi, IIF
Grupa D sala nr 48: klasy IC, IIG
Wszyscy uczniowie, którzy nie zapisali się na zajęcia a chcą w nich uczestniczyć proszeni są o złożenie list chętnych w sekretariacie szkoły dniu jutrzejszym.

Zakończenie części ustnej egzaminu maturalnego

Data: 18.05.2018, Kategoria: Matury

scr

Dzisiaj, tj.18.05.2018 r. zakończyła się w naszej szkole część ustna egzaminów maturalnych. W przyszłym tygodniu (w poniedziałek i wtorek) odbędą się ostanie pisemne egzaminy ( w poniedziałek- j. hiszpański i we wtorek j.włoski)

Matura to udany start w dorosłe życie! Z okazji zakończonej sesji ustnej egzaminów maturalnych serdeczne gratulujemy NASZYM ABITURIENTOM, że tak dzielnie przebrnęli przez egzaminacyjne trudy. Życzymy Wam, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Was szczęście,a udany start był zapowiedzią dalszych SUKCESÓW.

Jednocześnie przypominamy, że 03 lipca od godz. 8.15 w sali 12 absolwenci będą mogli odebrać świadectwa maturalne i ich odpisy. Od 04 lipca dokumenty będzie można odebrać w sekretariacie szkoły.

Przegląd Zespołów Szkolnych

Data: 18.05.2018, Kategoria: Konkursy

scr

Dnia 25.04.2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się XIV Edycja Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych " O Gęsie Pióro" w kategorii muzyka. Nasz Chór szkolny oraz Paulina Maziarz z klasy II d i Jacek Walczak z klasy II e otrzymali nagrodę , a Aleksandra Nabrzeska z klasy I h została wyróżniona w/w konkursie.

Uczniowie zostali przygotowani do Konkursu przez p. Jolantę Kawę

Serdecznie gratulujemy

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Data: 18.05.2018, Kategoria: Konkursy

scr

W dniu 24.04.2018 r. w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom". Nasz uczeń Cezary Sagan z klasy I c zdobył najlepszy wynik w swojej kategorii wiekowej i będzie reprezentował powiat stalowowolski na eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Nauczycielką Cezarego jest p. Jolanta Kawa

GRATULUJEMY

Finał 42 Olimpiady Artystycznej

Data: 18.05.2018, Kategoria: Konkursy

W dniach 15 -19 kwietnia br. odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Magdalena Cichoń z klasy III g i Sara Steć z klasy I f . Relacja z wydarzenia i fotografia dostępna na stronie https ://olimpiada - artystyczna.pl/aktualności/.

Nauka języka chińskiego w naszej szkole.

Data: 17.05.2018, Kategoria: Ogłoszenia

Jutro o godzinie 11.00 w sali numer 49 odbędzie się spotkanie z Paniami lektorkami języka chińskiego. Wszystkie osoby zainteresowane nauką języka chińskiego i kulturą Kraju Środka zapraszamy na spotkanie (za zgodą nauczycieli uczących).

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 224