Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie
Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO lub w zakładce Jubileusz 80-lecia LO

Obóz windsurfingowy !

Data: 11.05.2009, Kategoria: Aktualności sportowe

W terminie od 22 - 27 czerwca, dla uczniów naszej szkoły organizowany jest obóz windsurfingowy.

Organizatorem jest Damian Babicki, miejsce wyjazdu: Półwysep Helski, kemping Chałupy III.
Spotkanie organizacyjne i szczegóły w piątek, 15 maja o godz. 10.35 w Hali Sportowej.
Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszam, Damian Babicki

Dzień Otwarty na sportowo !

Data: 22.04.2009, Kategoria: Aktualności sportowe

W niedzielę - 26 kwietnia, podczas Dnia Otwartego w Hali Sportowej odbędą się mecze pokazowe:

10.30 chłopcy zagrają w siatkówkę (reprezentacje klas I oraz II).
11.30 chłopcy zagrają w halową piłkę nożną

ZAPRASZAMY !

IV miejsce koszykarek !

Data: 20.04.2009, Kategoria: Aktualności sportowe

Reprezentacja koszykarek LO KEN zajęła IV miejsce w Finale Wojewódzkim, który rozegrany został 20 kwietnia w naszej szkole.
Zwyciężyła drużyna z Leżajska, II miejsce przypadło dziewczętom z Sanoka, na III miejscu - Rzeszów.

Gratulujemy !

Szkoda, że głośny doping (który raczej nie przeszkadza gospodarzom) nie jest sprawą społecznie ogarniętą w naszej szkole.
Czasem sportowy i głośny doping może być dobrą formą wyładowania swoich emocji po bloku ciężkich przedmiotów.
Zdecydowanie zabrakło grupy kibiców Ruku Cuku, która po wczorajszych zawodach ma obowiązek wdrożyć zdrowy styl ... kibicowania w naszej szkole.

Damian Babicki

Zwycięstwo naszych pływaków !

Data: 15.04.2009, Kategoria: Aktualności sportowe

Nasza szkolna drużyna pływacka zwyciężyła w XIII zawodach pływackich o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta.

Bezkonkurencyjni na swoich dystansach byli: Natalia Stec, Marcin Delekta oraz prof. Adam Przybylski.

Poza nimi na podium stawali: Karolina Urban, Oliwia Satora, Jakub Gabiński, Michał Barć, Radek Michalak, Szymon Piotrowski, Marcin Godniak.

Wyniki zawodów w gablocie przy sali męskiej.

Wyniki imprez sportowych !

W rozegranym Finale Międzyklasowej Ligi Siatkówki dziewcząt zwyciężyła klasa 2E.
II miejsce zajęła klasa 1A a miejsce III dla klasy 3E.

W Wielkanocnym Turnieju Trójek siatkarskich najlepszym zespołem okazali się: Karolina Nieradka(1A), Świercz Adam(1J) oraz Chołody Adrian(1A).
II miejsce zajęli: Ola Czarnota(1G), Jakub Oszust(2J), Jakub Gabiński(3F).
III miejsce zdobyli: Agata Figat(1B), Mateusz Radwan(2E) oraz Damian Frączek (2E).

Wydarzenia sportowe !

Data: 06.04.2009, Kategoria: Aktualności sportowe

W miniony weekend nasi siatkarze zajęli II miejsce w Turnieju o Puchar Założyciela i Rektora Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli.

Wtorek 7 kwietnia: Finały Międzyklasowej Ligi Siatkówki dziewcząt, godz. 8.00, Hala Sportowa

Środa 8 kwietnia: Wielkanocny Turniej Trójek siatkarskich, godz. 8.00 Hala Sportowa

Czwartek 9 kwietnia: Zawody pływackie o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta, pływalnia MOSiR, godz. 11.30

Zapraszamy do kibicowania !

Siatkarski tydzień w LO !

Data: 01.04.2009, Kategoria: Aktualności sportowe

W najbliższy weekend (4-5 kwietnia) od godz. 9.00
w Hali Sportowej naszej szkoły odbędzie się siatkarski turniej o Puchar Założyciela i Rektora Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli.
Do Turnieju zgłosiło się 12 drużyn z powiatu oraz rejonu, także zapowiada się wysoki poziom.
Chłopcy rywalizują w naszej nowej Hali Sportowej, zaś dziewczęta w Ekonomiku.

Zapraszamy do kibicowania naszym drużynom !

Wtorek - 7 kwietnia od godz. 8.00, odbędzie się Finałowy Turniej Międzyklasowej Ligi Siatkówki dziewcząt.

W przedświąteczną środę (8 kwietnia) od godz. 8.00 rozegrany zostanie Wielkanocny Turniej Trójek siatkarskich.

Zapisy prowadzą: Mateusz Radwan oraz Damian Frączek z klasy 2E.
Losowanie grup w piątek 3 kwietnia na długiej przerwie w męskiej sali gimnastycznej.

Lista miejsc ograniczona !

Zawody Pływackie !

Data: 26.03.2009, Kategoria: Aktualności sportowe

Zawody pływackie o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej odbędą się w czwartek 9 kwietnia o godz. 12.00.

Spotkanie drużyny pływackiej odbędzie się w poniedziałek 30 marca na długiej przerwie w hali sportowej, obecność obowiązkowa, Damian Babicki

Finał Międzyklasowej Ligi Siatkówki

W Finale Międzyklasowej Ligi Siatkówki chłopców o Mistrzostwo LO, udział wzięły 4 najlepsze zespoły klasowe (wszystkich uczestników było 20 drużyn!).

W tym roku szkolnym najlepszymi okazały się klasy 2EF.
II miejsce zajęły klasy 2HIJ, zaś miejsce III zajęła 2D.

Gratulujemy zwycięzcom, wyniki Turnieju znajdują się w gablocie przy sali męskiej.