Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Nasza szkoła w październiku 2018 roku świętowała jubileusz 80-lecia istnienia.

Informacje o naszym Jubileuszu znajdują się na stronie
Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO lub w zakładce Jubileusz 80-lecia LO

Sobota pracująca

Data: 04.10.2010, Kategoria: Ogłoszenia

Przypominamy, że sobota 09.10.2010 r. jest w naszej szkole dniem, w którym odpracowujemy piątek 12. 11. 2010 r.
W dniu tym obowiązuje podział godzin taki jak w piatek.
Mariusz Potasz

BELFER ROKU

Data: 30.09.2010, Kategoria: Ogłoszenia

Miło nam poinformować, że dwoje nauczycieli naszej szkoły,Pani Małgorzata Gołojuch i Pan Artur Pychowski bierze udział w organizowanym przez Tygodnik Sztafeta i Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, konkursie "Belfer Roku".
W Tygodniku Sztafeta znajdują się kupony konkursowe, które każdy czytelnik może wypełnić i przekazać do redakcji.
Życzymy Powowdzenia!!!!!!!

Uczniowie klas drugich, matura 2012 r.

Data: 30.09.2010, Kategoria: Ogłoszenia

Przypominamy uczniom klas drugich, że mają możliwość zgłoszenia własnego tematu do części ustnej egzaminu maturalnego z j. polskiego (do 31.01. 2011 r.). Jeżeli temat taki zostanie zaakceptowany przez zespół przedmiotowy nauczycieli j. polskiego, zostanie on włączony do szkolnej listy tematów obowiązującej na egzaminie maturalnym w 2012 roku .

VI EDYCJA OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Data: 27.09.2010, Kategoria: Konkursy

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych zaprasza uczniów do udziału w VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Laureaci VI edycji Olimpiady uzyskają specjalne uprawnienia w postępowaniach kwalifikacyjnych na studia na najlepszych polskich uczelniach ekonomicznych i otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe: wysokiej klasy sprzęt komputerowy, palmtopy i aparaty fotograficzne. Dla 10 najlepszych zawodników VI edycji Olimpiady przewidziano stypendia w wysokości 5 tys. zł. Ponadto wszyscy laureaci otrzymają nagrody finansowe w wysokości 1,5 tys. zł. Natomiast uczniowie zakwalifikowani do eliminacji okręgowych uzyskają uprawnienie do udziału w specjalnym, elitarnym kursie e-learningowym nt. rozwijania działalności biznesowej i otrzymają wartościową publikację Wydawnictwa Difin.

Materiały edukacyjne oraz interaktywne pomoce przydatne w przygotowaniach do Olimpiady zostały udostępnione na portalu: www.olimpiada.edu.pl

OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE

Data: 23.09.2010, Kategoria: Konkursy

Zapraszamy uczniów do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie.

Szczegółowe informacje na temat Olimpiady znajdują się na stronie: www.knsnor.uni.opole.pl

Warsztaty integracyjne w szkole specjalnej

Data: 23.09.2010, Kategoria: Wydarzenia

Dnia 21 września młodzież naszej szkoły uczestniczyła kolejny raz w warsztatach integracyjnych, które odbyły się w Zespole Szkół Nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 2 „b” pod opieką pani Sylwii Węglińskiej.

Warsztaty miały na celu integrację środowisk podczas wykonywania prac plastycznych takich jak kartki origami i bibułowe kwiaty tworzone z prostych elementów.
Spotkanie prowadziła absolwentka naszego liceum Michalina Pokrywka.

Uczniowie klasy 2 „b”, zaskoczyli siebie i organizatorów talentem plastycznym.

MŁODZIEŻOWE UNIWERSYTETY MATEMATYCZNE

Data: 22.09.2010, Kategoria: Ogłoszenia

MŁODZIEŻOWE UNIWERSYTETY MATEMATYCZNE

Wszystkich uczniów klas pierwszych w których matematyka nauczana jest na poziomie rozszerzonym zapraszamy do udziału w MŁODZIEŻOWYM UNIWERSYTECIE MATEMATYCZNYM. Projekt „Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne” jest adresowany do młodzieży uczącej się w szkołach ponadgimnazjalnych i jego celem jest podniesienie kompetencji matematycznych, uczniów klas pierwszych, tak by jak najlepiej przygotować ich do matury z tego przedmiotu i dalszych studiów.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Uczniowie do niego zakwalifikowani będa mogli m. in. uzyskać bezpłatne podręczniki, możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli akademickich, dostęp do Platformy Edukacyjnej zawierającej kursy e-learningowe i testy,możliwość udziału w konkursach oraz letnich obozach.
Więcej informacji można uzyskać na stronie www.mum.univ.rzeszow.pl/index.html
Uczniowie chcący przystąpic do projektu najpóźniej do poniedziałku 27.09. 2010 r. muszą złożyć w sekretariacie szkoły wypełniony formularz zgłoszeniowy ( dostępny na stronie http://www.mum.univ.rzeszow.pl/dok/formularz%20zgloszeniowy%20ucznia%20grupa%20rozszerzajaca.pdf, lub w sekretariacie szkoły).
Bliższych informacji można też zasięgnąć u dyrektora szkoły.
SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY !
Mariusz Potasz

Olimpiada z języka angielskiego

Data: 21.09.2010, Kategoria: Konkursy

Do uczniów zainteresowanych olimpiadą z języka angielskiego.

Przypominany, że termin zgłaszania uczniów do zawodów I stopnia olimpiady języka angielskiego mija w piątek 25 września 2010 r.
Prosimy zainteresowane osoby o zgłoszenie nauczycielowi języka angielskiego deklaracji uczestnictwa w olimpiadzie.

Więcej informacji o olimpiadzie na stronie internetowejWyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu ukazały się informacje dotyczące organizacji olimpiady języka angielskiego.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Data: 21.09.2010, Kategoria: Konkursy

Dyrekcja Bieszczadzkiego Parku Narodowego zachęca uczniów do udziału w konkursie fotograficznym pt.: Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny".

Szczegółowych informacji o konkursie udzielają nauczyciele biologii. Są one również dostępne na stronie: www.bdpn.pl

III OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH

Data: 21.09.2010, Kategoria: Konkursy

Komitet Główny III Olimpiady o Finansach - Banki w Akcji zaprasza uczniów do udziału w trzeciej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy oo Finansach - Banki w Akcji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.olimpiadafinansowa.pl

1 ... 206 207 208 209 210 211 212 ... 231