Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Nasza szkoła w październiku 2018 roku świętowała jubileusz 80-lecia istnienia.

Informacje o naszym Jubileuszu znajdują się na stronie
Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO lub w zakładce Jubileusz 80-lecia LO

KAMIENNE ARCHIWUM ZIEMI

Data: 15.02.2011, Kategoria: Konkursy

Zaproszenie do udziału w konkursie geologiczno-środowiskowym.
Państwowy Instytut Geologiczny zaprasza po raz kolejny do udziału w ogólnopolskim Konkursie Geologiczno-Środowiskowym.
Tegoroczny temat to "KAMIENNE ARCHIWUM ZIEMI".
Konkurs adresowany jest do:
część teoretyczna - uczniowie szkół ponadpodstawowych
Na stronie Państwowego Instytutu Geologicznego(zakładka Oddział Karpacki) znajdziecie szczegółowe informacje dla szkół z województwa podkarpackiego.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne nagrody!
Finał rozgrywany jest w Muzeum Geologicznym PIG w Warszawie.
Gorąco zapraszamy do udziału!

Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt ze swoim nauczycielem geografii.

Terminy rektutacji do szkół na rok 2011/12

Data: 14.02.2011, Kategoria: Ogłoszenia

Na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazało się Zarządzenie Podkarpackiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów rekrutacji do szkół na rok szkolny 2011/12.
Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania Zarządzenia TUTAJ

Trzech olimpijczyków z fizyki

Data: 09.02.2011, Kategoria: Konkursy

Jak już wcześniej informowaliśmy, dwóch naszych uczniów odniosło ogromny sukces z LX Olimpiadzie Fizycznej. Agata Baran z klasy 3a i Krzysztof Kwieciński z klasy 2a zakwalifikowali się do części doświadczalnej zawodów okręgowych. Z radością informujemy, że w wyniku odwołania do części doświadczalnej został dopuszczony trzeci uczeń - Wojciech Dyba z klasy 2b

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

TURNIEJ FUTSALU!!!

Data: 07.02.2011, Kategoria: Aktualności sportowe

Rozpoczynamy zmagania grupowe w halowej piłce nożnej o mistrzostwo LO KEN. We wtorek 15.02 mecze rozgrywały będą grupy B i C, a w środę 16.02 grupy A i D. Szczegółowy harmonogram rozgrywek znajduje się w gablocie przy sali gimnastycznej męskiej. Bardzo proszę o zapoznanie się z grafikiem minutowym i punktualne stawianie na mecze. Uczniowie będą zwolnieni tylko z tych godzin lekcyjnych na których będą rozgrywali swoje spotkania. Do fazy pucharowej awansują po dwa zespoły z grupy, fazę tą rozegramy w piątek 18.02. Osoby zainteresowane sędziowaniem proszone są o kontakt z p. Tomaszem Kajpustem.

Tomasz Kajpust

Mam haka na raka

Data: 07.02.2011, Kategoria: Wydarzenia

scr

Drodzy koledzy i koleżanki,
chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować Wszystkim, którzy zaangażowali się w nasze działania ramach Programu „Mam haka na raka” i poparli swoją postawą i udziałem w marszu, prelekcjach i zbiórce maskotek w naszej szkole. Dzięki temu mogliśmy dać wspólnie dobry przykład i zachęcić społeczność lokalną do wykonywania badań profilaktycznych.

Hakerzy tacy jak należy

TU możesz obejrzeć zdjęcia z realizacji programu

VIII Warsztaty Geograficzne

Data: 06.02.2011, Kategoria: Aktualności geograficzne

Już po raz ósmy w dniach 02-05.02.2011r.w Św. Katarzynie odbyły się Warsztaty Geograficzne organizowane przez oddział Polskiego Towarzystwa Geograficznego w Stalowej Woli przy LO im. KEN oraz Zespół Szkół nr 1 w Kozienicach.W warsztatach wzięło udział 13 uczniów naszego liceum, którzy przygotowują się do olimpiad przedmiotowych związanych z geografią tj. : Olimpiady Geograficznej, Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki i Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH.
Warsztaty prowadzili nauczyciele geografii: Jolanta Biłogras (LO im. KEN w St. Woli) i Mirosław Mazur (Zespół Szkół nr 1 w Kozienicach).

Zdjęcia z Warsztatów można obejrzeć TUTAJ

Oferta edukacyjna SGH

Data: 03.02.2011, Kategoria: Ogłoszenia

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie informuje o możliwości podjęcia studiów licencjackich w języku angielskim. Ta wyjątkowa oferta edukacyjna pozwoli realizować przyszłym studentom swoje zainteresowania i rozwijać karierę zawodową na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

ENGLISH IS FUN... COME AND HAVE SOME!

Data: 03.02.2011, Kategoria: Konkursy

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursie ENGLISH IS FUN ... COME AND HAVE SOME! z zakresu wiedzy o krajach anglojęzycznych (film, muzyka, sport..) oraz języka angielskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.pwsw.pl/filologia-angielska

Dzień Języka Ojczystego

Data: 03.02.2011, Kategoria: Konkursy

Dnia 21 lutego obchodzony jest Dzień Języka Ojczystego. Zapraszamy w tym dniu uczniów do wzięcia udziału w KONKURSIE POPRAWNOŚCIOWYM.

Szczegółowe informacje i zapisy w bibliotece szkolnej.

Mam haka na raka

Data: 02.02.2011, Kategoria: Ogłoszenia

Mam haka na raka

Drodzy koledzy i koleżanki,
w czwartek 03 lutego 2011 r. odbędzie się przed budynkiem szkoły marsz zwolenników popierających ideę ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Mam haka na raka”, który ma na celu zwrócenie uwagi i zachęcenie społeczności lokalnej do wykonywania badań profilaktycznych, uwieńczony wspólnym, grupowym zdjęciem. W związku z tym organizatorzy marszu: zespół Hakerzy tacy jak należy oraz dyrekcja szkoły zwracają się z gorącą prośbą do społeczności szkolnej o zgromadzenie się wszystkich na parkingu szkoły w czwartek o godzinie 10.30.
Liczymy na waszą obecność i wsparcie!
Hakerzy Hakerzy tacy jak należy

1 ... 204 205 206 207 208 209 210 ... 238