Strona główna

Witamy na oficjalnej stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Piłkarska Liga Międzyklasowa

Data: 19.11.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

Halowa Piłka Nożna !!!

Rozpoczynamy coroczną edycję rozgrywek międzyklasowych w halową piłkę nożną. Wszystko wskazuje na to, iż ten rok będzie wyjątkowy, gdyż wreszcie będziemy mogli rozegrać turniej na naszej nowej hali sportowej. Listy drużyn można zgłaszać do 05.12.2008r. do pana Tomasza Kajpusta. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Losowanie grup odbędzie się 05.12.08 o godz. 10.35 na sali męskiej.

Rocznikowy Halowy Turniej Piłki Nożnej !!!

Podczas otwarcia hali sportowej w naszej szkole rozegrany zostanie rocznikowy turniej ,,halówki” (reprezentacji klas I, II, i III).
Osoby zainteresowane rozgrywkami w tym dniu proszone są o kontakt z panem T. Kajpustem.
Do piątku 28.11 przyjmujemy zapisy reprezentacji poszczególnych roczników (składy personalne - do 10 osób).
W dniu otwarcia nowej hali sportowej rozegrany zostanie turniej (systemem każdy z każdym) o mistrzostwo roczników LO.

Zapraszamy !

Sportowo - rekreacyjne zajęcia pozalekcyjne

Data: 18.11.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

Pozalekcyjne zajęcia sportowo – rekreacyjne:

Wtorek – godz. 16.05 – 17.35 (dla wszystkich zainteresowanych dziewcząt i chłopców), prowadzi: mgr Tomasz Kajpust

Wtorek – godz. 17.40 – 19.10 (dla szkolnej drużyny siatkarzy), prowadzi: mgr Damian Babicki

Piątek – godz. 16.30 – 19.00 (dla szkolnej drużyny siatkarek), prowadzi: mgr Wiesława Wołoszyn

MLS_zapisy

Data: 26.10.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

MIĘDZYKLASOWA LIGA SIATKÓWKI !

Trwają zapisy klas do rozgrywek MLS o Mistrzostwo LO KEN w roku szkolnym 2008/2009.

Zapisy do piątku 31.10

Chłopcy - mgr Babicki Damian, Dziewczęta - mgr Kajpust Tomasz

Losowanie grup z udziałem samych kapitanów drużyn,
w piątek (31.10) o godz. 10.35 na sali męskiej – chłopcy, na sali żeńskiej – dziewczęta.

PRZETARG

Data: 20.10.2008, Kategoria: Techniczne

Stalowa Wola, dnia 20.10.2008
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
37-450 STALOWA WOLA
UL. STASZICA 5

ZSO /141/224/10/2008

I N F O R M A C J A

Na podstawie art. 92 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych
( Dz. U. Z 2007 r. Nr 223 poz. 1655 ) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli, ul. Staszica 5 informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na:

„Dostawa wyposażenia hali sportowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli, ul. Staszica5„

wybrano ofertę nr 4 firmy:

„Best Sport-Pro” sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 5, 34-330 Żywiec, cena oferty (brutto) – 94.916,00 zł

Na podstawie określonych przez Zamawiającego kryteriów oceny ofert wybrano ofertę najkorzystniejszą cenowo spośród ofert podlegających ocenie.

Załączniki:

  1. zbiorcze zestawienie ofert – druk ZP-12
  2. streszczenie oceny i porównania ofert – druk ZP-21

DYREKTOR SZKOŁY - Mariusz Potasz

Podsumowanie Dni Sportu w LO !

Data: 19.06.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

Podsumowanie Dni Sportu w LO !

Reaktywacja „Dnia Sportu” w naszej szkole okazała się bardzo dobrym pomysłem a zarazem pewną alternatywą na ostatnie dni kończącego się roku szkolnego.

Konkurencji sportowych było wiele, zarówno uczniowie jak i nauczyciele mogli sprawdzić się we wzajemnej rywalizacji a nawet odkryć w sobie nowe predyspozycje i umiejętności.

Jak przedstawiały się wyniki rywalizacji poszczególnych dyscyplin sportowych:

Badminton:

I miejsce – Aleksandra Ryglowska (2a)
II miejsce – Katarzyna Wołoszyn (1d)
III miejsce – Katarzyna Barwińska (2a)

Tenis stołowy – chłopcy

I miejsce – Łukasz Młynarski (1c)
II miejsce – Mateusz Czerepak (1d)
III miejsce – Piotr Godek (nauczyciel)

Tenis stołowy – dziewczęta

I miejsce – Wioletta Kiszka (1i)
II miejsce – Katarzyna Jakubów(2g)
III miejsce – Paulina Robak (1i)

Siłowanie na rękę

I miejsce – Paweł Polski (1f)
II miejsce – Łukasz Dembicki (1b)
III miejsce – Bartłomiej żalewski (1c)

Siatkówka – trójki

I miejsce: Paulina Robak(1i), Tomasz Bełz (1g), Mateusz Pisiałek (2b)
II miejsce: Oliwia Satora (1i), Artur Mianowany (1d), Maciej Kurnicki (1a)

Piłka nożna

I miejsce: Wojciech Bajak, Mateusz Zbieg, Dawid Leń, Mateusz Smusz, Dawid Cygan, Antoni Bednarczyk – wszyscy z klas (2eh)

II miejsce: Arkadiusz Pyrc, Paweł Pracownik, Bartłomiej Zalewski, Przemysław Krawczyk, Arkadiusz Butryn, Przemysław Kołodziej, Tomasz Wojtala – klasy (1c,2c)

III miejsce: Kamil Majcher, Michał Maszkowski, Sebastian Tkaczyk, Mateusz Pisiałek, Dawid Fila, Grzegorz Preizner, Mateusz Szymański – wszyscy z kl. (2b).

W dniach sportu szkolnego odbyły się również mecze towarzyskie pomiędzy uczniami a naszymi „psorami”.

W meczu siatkówki lepsze okazały się uczennice, które pokonały team profesorek (3:0).
W meczu koszykarzy, uczniowie minimalnie wygrali z nauczycielami (54:50).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za wolę walki a kibicom za głośny doping !

Najciekawsze zdjęcia znajdują się w gablocie przy sali męskiej.

Katedra WF

Dzień Sportu w LO !

Data: 11.06.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

Dzień Sportu w LO KEN !

W dniach 17 - 18 czerwca (wtorek - środa), odbędzie się szkolny Dzień Sportu.

Przewidujemy wiele atrakcyjnych konkurencji z udziałem uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Orientacyjny plan imprezy:

Wtorek - Godz. 9.00 - 10.00, boisko szkolne

Rywalizacje drużynowe w konkurencjach zwinnościowych nauczycieli i uczniów (wyścigi rzędów itp.)

Godz. 10.00 - 13.00, boisko szkolne, sale gimnastyczne

Konkursy i turnieje: siatkówka, piłka nożna, badminton, szachy, siłowanie na rekę, tenis stołowy, brydż sportowy

Środa - Godz. 9.00 - 10.30

Mecz koszykówki: nauczyciele - uczniowie (sala męska)

Godz. 10.30 - 13.00

Ciąg dalszy rozgrywek: półfinały i finały

Siatkówka, piłka nożna, badminton, szachy, siłowanie na rekę, tenis stołowy, brydż sportowy

Do poszczególnych konkurencji i rozgrywek należy zapisywać się do poniedziałku (do godz.10.30) u następujących nauczycieli :

turniej tenisa stołowego (indywid.) - mgr Maria Serwońska
konkurs siłowania na rękę - mgr Maria Serwońska
turniej badmintona (indywid.) - mgr Wiesława Wołoszyn
turniej szachowy - Wiesława Wołoszyn
turniej piłki nożnej (drużyny 5 + bramkarz)- mgr Tomasz Kajpust
turniej siatkówki (trójki - 2 chłopców + 1 dziewczyna)- mgr Damian Babicki
Brydż sportowy - mgr Waldemar Rożek

Prosimy o frekwencję i kibicowanie wszystkim uczestnikom poszczególnych konkurencji sportowych !

Zapraszamy !!!

Zwycięstwo naszych pływaków w zawodach !

Data: 28.05.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

21 maja, w miejskiej pływalni MOSiR odbyły się zawody pływackie o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta.

Nasza szkolna drużyna pływacka zajęła I miejsce drużynowo a reprezentowali ją następujący uczniowie:

Katarzyna Barwińska, Katarzyna Urban, Karolina Urban, Bielak Sylwia, Stępien Katarzyna, Lkhagva Bilguun, Bartoszek Marcin, Barć Michał, Piotrowski Szymon, Michalak Radosław, Gabiński Jakub, Cholewiński Konrad, Borówka Paweł, Litewka Michał, Belcarz Jakub oraz nayczyciel - Adam Przybylski.

Nasi uczniowie zwyciężali w wielu indywidualnych konkurencjach, sztafecie a Adam Przybylski zajął II miejsce w wyścigu nauczycieli szkół średnich.

Gratulacje !

Zawody pływackie szkół średnich !

Data: 15.05.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

21 maja (środa), odbędą się zawody pływackie szkół średnich o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
Początek zawodów o godz. 15 (rozgrzewka od godz.14.15).

Lista uczniów zgłoszonych do zawodów:
1. Barwińska Katarzyna
2. Urban Katarzyna
3. Urban Karolina
4. Bielak Sylwia
5. Majewska Daria
6. Lkhagva Bilguun
7. Bartoszek Marcin
8. Barć Michał
9. Piotrowski Szymon
10. Czaplak Łukasz
11. Macko Jakub
12. Litewka Michał
13. Ptak Michał
14. Gabiński Jakub
15. Jabłoński Paweł
16. Borówka Paweł
17. Plewik Albert
18. Michalak Radosław
19. Belcarz Jakub
20. Przybylski Adam – N

Obecność zgłoszonych obowiązkowa !

Opiekun: mgr Babicki Damian

Dzień Otwarty na sportowo !

Data: 22.04.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

W "Dniu Otwartym", 27 kwietnia 2008 na sali gimnastycznej męskiej odbędzie się siatkarski turniej rocznikowy klas I, II i III.
Początek o godz. 10.30

W sali gimnastycznej żeńskiej odbędzie się pokaz sportowych trofeów szkoły (godz. 10.30)

Serdecznie zapraszamy !

Final Four ligi siatkarskiej chłopców !

Data: 16.04.2008, Kategoria: Aktualności sportowe

Liga Międzyklasowa zakończona !

Poznaliśmy zwycięzców Międzyklasowej Ligi Siatkówki LO KEN na rok 2007/2008.
W finale zagrały klasy 3B - 3EF, lepsi okazali się chłopcy z klasy 3B zwyciężając 3:1.
III miejsce dla klasy 3D, pokonali oni 3A (2:1)**

Wyniki półfinałów i finałów w zakładce MLS.
Gratulujemy najlepszym, podsumowanie i wręczenie nagród na apelu 25.04.2008.

1 ... 202 203 204 205 206 207 208 ... 210